Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UYARI - II
(19-04-2011, 09:57 PM)auris34 demiş ki:
(19-04-2011, 08:33 PM)syılmaz demiş ki: Sadece moderatörlerin değil, üyelerinde forum kurallarına bu kadar sahip çıkması beni çok sevindiriyor.

Sn.compact'ın uyarısı mı sizi sevindirdi yoksa ben mi yanlış anladım?

Siz yanlış anladınız Sn. Auris34.

Sn. Berkeley, Sn. Caca32, Sn. Spir ve Sn. Dogo'nun verdiği cevaplar beni mutlu etti.

(19-04-2011, 10:10 PM)syılmaz demiş ki:
(19-04-2011, 09:57 PM)auris34 demiş ki:
(19-04-2011, 08:33 PM)syılmaz demiş ki: Sadece moderatörlerin değil, üyelerinde forum kurallarına bu kadar sahip çıkması beni çok sevindiriyor.

Sn.compact'ın uyarısı mı sizi sevindirdi yoksa ben mi yanlış anladım?

Siz yanlış anladınız Sn. Auris34.

Sn. Berkeley, Sn. Caca32, Sn. Spir ve Sn. Dogo'nun verdiği cevaplar beni mutlu etti.

Yanlış anladığıma sevindim Smile

Ayrıca http://www.tekmetokat.com/ adresini almak için geç kalmışsınız sn.ilksurfer.

Tuh kacirdik. Smile Sahibine soyleyelim de kavga forumu yapsin.Big Grin

Helal olsun size sayın üyeler aynen böyle devam edin...İnşallah hep böyle idare edilirsiniz...
(19-04-2011, 08:55 PM)ilksurfer demiş ki: Sn Compact,

Siz kendi isinize bakin lutfen. Son zamanlarda sizin gibiler yuzunden insanlarin gereksiz yere huzuru kaciyor. 4 mesajinizdan biri tekrar oldugu icin ben sildim. Zira 3 yada 4 mesaj yazip burada emegi gecenlere ders veremezsiniz. Dil duzeyimizden memnun degilseniz foruma katilmak zorunda da degilsiniz.

Burasi hosgorulu insanlarin yeridir.

Inanin bu tarz saldirgan tavirlar o kadar tadimizi kacirmaya basladi ki, icindeki kavga etme duygularini bastiramayanlar icin yeni bir kavga forumu acip adini da "tekmetokat.com" koymayi dusunuyorum. Adini tabanca tufek gorup burayi savas ve kavga forumu zanneden gurup icin iyi bir secenek olacaktir.

Saygilar.

Burası hoşgörülü insanların yeridir derken en başta yazdığınız paragrafa tekrar göz atıp önce kendi hoşgörü limitinizi test edin lütfen.Yeni üye olmuş birine böyle mi davranmanız gerekiyor?Çok ayıp çok...

En son gene Samsun bolgesinden biri Sn. Melihaga'ya sozlu saldirida bulundugu icin ve birden siz de daha foruma girer girmez 3. mesajinizda Sn Melihaga'nin binlerce mesaji icinde oturup bir mesajindaki imla hatalarini ayiklama ihtiyaci hissettiginiz icin biraz hassas davrandim sanirim. Neyse o sahis hakkinda yasal islemler yapiliyor zaten ve kimin kim oldugu yakinda belli olacak.

Tesadüf olmuş demek ki...Ama Sn.melihaga ile olan gerginliklere birkaç konuda daha rastladım.Bu durumda insanın aklına 'neden diğer yöneticilerle üyeler tartışmıyor da neden hep aynı yönetici birkaç kez benzer sorunları yaşıyor?' diye bir soru takılıyor.Kim haklı orasını bilemem ama sürekli problemlere maruz kalan aynı şahıs ise onun da pek masum olduğu söylenemez kanımca.
Neyse ben aslında bir dürbün almak istiyorum.Yakında Almanya'dan kuzenim dönecek ve Türkiye'ye araçla gelirken bana bir zeiss getirmesini istiyorum.Hem av hem atıcılıkta kullanabileceğim bir model arıyorum ama çok da profesyonel ve pahalı olmasını da istemiyorum.

(20-04-2011, 08:18 AM)compact demiş ki: Tesadüf olmuş demek ki...Ama Sn.melihaga ile olan gerginliklere birkaç konuda daha rastladım.Bu durumda insanın aklına 'neden diğer yöneticilerle üyeler tartışmıyor da neden hep aynı yönetici birkaç kez benzer sorunları yaşıyor?' diye bir soru takılıyor.Kim haklı orasını bilemem ama sürekli problemlere maruz kalan aynı şahıs ise onun da pek masum olduğu söylenemez kanımca.
Neyse ben aslında bir dürbün almak istiyorum.Yakında Almanya'dan kuzenim dönecek ve Türkiye'ye araçla gelirken bana bir zeiss getirmesini istiyorum.Hem av hem atıcılıkta kullanabileceğim bir model arıyorum ama çok da profesyonel ve pahalı olmasını da istemiyorum.
???

Altı çizili yazdıklarınızın bu konu ile alakasını anlayamadım, sanırım konuları karıştırdınız... Smile

Tekme tokat. com konusunda hemfikirim. Host ücretlerini vs ben zevkle karşılarım.
Forum motorları konusunda bilgim yok Sn.İlksurfer ile bilgi paylaşımı yaparız...

Smile

İş bilenin kılıç kuşananın demişler. Ustaya bilgiye herzaman saygı göstermek lazım.

Çok faydalandığımı bir site.İmla kurallarındaki tutuculuk ise çok faydalı.Bir kaç avcılık sitesine göz atmanızı öneririm.Kullandıkları dil resmen pespaye.Tabirimi mazur görün imla ve bilimum kurallar siteyi ''yandan çarklılar''dan koruyor.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi