Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UYARI - II
Adamın biri birgün hasbel kader boğulan birini kurtarmış, derken kahraman olmuş vs. Adam meşhur olmaya başlamış ve bir süre sonra artık bu konuda uzman olarak konferanslar düzenlemeye başlamış, nihayet birgün ölmüş ve herkese dünyadaki işine göre iş vermişler, bu adamdan yine konferans vermesini istemişler, fakat adama demişlerki gir insanlar boğulmaktan nasıl kurtarılır konferans ver yalnız unutma ki; dinleyiciler arasında Hz. Nuh'da var...

Anafikrini mi soruyorsunuz?..

Son derece açık değil mi?...

Ama ben yinede izah edeyim, hasbel kader benim gibi birkaçşey öğrendikten sonra benden başka hiçkimse zaten bişey bilmiyor diyip konulara dalanlaradır sözüm....

Evet elbette ben değilim, ama emin olun Hz. Nuh gibi konusunda çok bilgili arkadaşlar bu forumda mevcut....

1 üye teşekkür etti:
Sharp.Shooter
Sinirli gördüm sizi Big Grin

Sn Analyzer, bilmiyorum kaç tanesine denk geldiniz ama dün belki onlarca mesaj sildim adam foruma üye olmuş üyeliği aktive edilir edilmez başlamış sallamaya, sözüm onlaradır ki hele bi zahmet et oku bakalım buradaki insanlar kimdir nedir, bilgisi ne kadardır, misket oynadığı iki arkadaşına artistlik yapmıştır bilgiliyim diye kalkmış aynı şeyi burada yapmaya çalışıyor...

Ayrıca son derece sakinim, ofisin camından dışarıyı izliyorum elimde acılı ayran ve soğuk soda...Big Grin

Gerçi arada karşımda kazı çalışması yapan salaklara arada sinirleniyorum ama, o da geçiyor...Big Grin

Sevgili ağam inanın bende silahlar hakkında çok şey bildiğimi zannederdim yinede kendi arkadaş çevrem içerisinde öyleyim.Forumumuza üye olduktan sonra sizler gibi engin tecrübelere sahip ağabeylerimizin yazdıklarını okudukça bizim bildiklerimizin fasa-fiso olduğunu anladım.Forumda çok fazla yorum yapmıyorum ama hergün okumadığım bir bölümü okuyorum,herkesinde böyle yapmasınının da gerekliliğine inanıyorum.Gerçek bir silahseverim,ava gittiğimizde attığımı düşürürüm ama böyle olması bizlerden daha bilgili insanlara sanal bi ortamda dahi olsa ukalalık yapmamızı gerektirmez. Kaptımatörlerin ve yalancı silahseverlerin zamanla kendiliğinden eleneceğini düşünüyorum.Tüm silahseverlere kucak dolusu sevgiler,selamlar.

Big Grin Big Grin Big Grin Sn melihaga öncelikle elinize sağlık öyle patavatsızlar heryerde var açıkcası Big Grin Big Grin Big Grin siz silin geçin boşverin...

Bu sıcakta ayran iyidir,tansiyonu dengeler. Smile

Banada konuşmadığım halde dünya kadar telefon faturası geliyor,telekomla tartışıyorum sürekli telefonu falan kapattırabilirim.Tabi nette gidecek bakalım adamlara karşı son kozumu oynadım kapatma evraklarını verdim, kapatmayın genel müdürlükle sizi görüştürelim dediler.Onların aramasını bekliyorum,bir arkadaşım yaptı bunu son 5 aydır sadece 10-11 tl gibi bir fatura ödüyor.Ben hiç konuşmadan 30 tl ödüyorum ne iş anlamadım...

Saygılar...

Arkadaşlar seçim günü silah taşımanın yasak olduğunu biliyoruz ama ben yine de hatırlatayım dedim. Seçim günü konusu siyasi bir noktaya gittiği için kilitlenmiş inşaallah burası da gitmez.

Evet kolluk kuvvetleri dışında ateşli ,delici ve kimyasal (biber gazı vs) silah taşımak yasak...

Aslında seçim günü mümkünse kuru fasülyeden falan da uzak durmak lazım kimyasal gaza neden olabilir. Smile Smile

Toungue 
kartalcin demiş ki:Aslında seçim günü mümkünse kuru fasülyeden falan da uzak durmak lazım kimyasal gaza neden olabilir. Smile Smile

+1 Smile

selamlar.

foruma yaklaşık 1-2 haftaönce kendi ismimi nick yaparak üye oldum ( bir önceki nick VEYSİ) ancak bugün sebebini bilmediğim bir şekilde banlandım.kimseyi kıracak küçük düşürecek herhangi bir siyasi ve ideolojik bir mesaj göndermediğim gibi sadece sn.kyucel abiyi tanıdığım için açmış olduğu bir konuya cevap yazdım.VEYSİ nickimle neden banlandığım hakkında bilgi verilirse çok memnun olurum.Burada konu kirliliği yapmak istemiyorum,ancak yazacak başka bir yer bulamadığım gibi belki moderatör abiler/arkadaşlar beni bilgilendiriler diye düşündüm.

saygılarımla
veysi

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi