Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: 92 FS mi? Cougar 8000f mi?
Stoeger Cougar 8000 F
Beretta 92 FS
[Sonuçları Göster]

Not: Bu genel bir ankettir, diğer kullanıcılar oyunuzu görebilirler.

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta 92 FS mi? Stoeger Cougar 8000 F mi?
Herzaman Sayın lupus yeterki misafirimiz olunSmile

Tahsin bey öyledir gerçek bir esnafdır.

Pompalımı ve 1 silahımı onun yönlendirmesiyle aldım ve ikisindende çok memnunum sağolsun.

Oğluda arkadaşımdır zaten.

Elinde bu aralar 3 tane daha varmış browning gel bak dedi bana ama sizin tanıdıklar benden önce davrandılarsa hayırlısı olsun demekten başka yapabilecek bişeyim yok desenizeSmile

Alıntı

Sayın C45,

Ben de tercihimi 92 fs compact'tan yana kullandım. Aslında "siyah silah almam" diyordum ama kısmet öyleymiş. İlk önce 92 inox düşünmüştüm ama incelerken sürgü ve alt gövdenin ton farkı olması içime yatmadı. Açıkcası çok beğenmedim, bir 5906 gibi değil.

Couger'leri de fabrikasına gidip yakından inceleme şansı buldum. Kötü silahlar değil.
Belki silah alırken en son düşünülecek faktörlerden biri de ikinci el değeri. Ben uzun süre ilanları araştırdım ve ithal silahların ikinci el değeri çoğu zaman MKE sıfır fiyatından yüksek fiyatlara satılıyor. Yerliler ise sıfır fiyatlırının yarı fiyatına alıcı bekliyor nerdeyse.

Karar sizin ama ben olsam MKE'de bu fiyata Beretta varken kesinlikle kaçırmazdm (ve kaçırmadım) Smile

Saygılarımla.

Alıntı

Atışlarını poligonda sürekli 25 mt de yapan bir silah sever olarak berettanın atış istikrarının daha iyi olduğunu, hedef atıcılığında kullanma düşünceniz varsa daha iyi bir seçim olacağını belirtmek isterim.

Alıntı

Çok teşekkür ederim Sayın Seyhan ve Sayın berkeley bende sizlerin ve Sayın lupus'un tavsiyesiyle doğru seçimi yaptım sonunda.

Ayın 15ine kadar tükenmemiş olursa beretta 92fs alacağım mutlaka.

Yardımlarınız ve bilgi paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim...

Alıntı

+1..inox
Bu fiyata kaçırmayın.

Sevgiler

Alıntı

Sayın ekeke gönül iserdi ki beretta komple çelik olsaydıda ozaman inoxunu alsaydım.

Şimdi renk farkı olacağı için almak istemiyorum açıkçası. Birde ben zaten silah dedinizmi siyah olmalı diyenlerdenim.

O bakımdan önce siyah olanı varsa onu alırım yoksa inox alırım.

Ama yinede sizin için inoxu da inceleyeceğim içime sinerse onu alırım.

Alıntı

İnox modeliyle düz siyah modeli arasında sadece renk farkı yokmu, herhangi bir kalite yada malzeme farkımı var?

Alıntı

C45 demiş ki:Ama yinede sizin için inoxu da inceleyeceğim içime sinerse onu alırım.

Benim için incelemenize gerek yok efendim de, kendiniz için incelemeniz yararınıza olur.
Ben kendisini bir hayli incelemiştim...Smile
Yine de teşekkürler... Smile

Alıntı

Sayın ekeke bir önceki mesajımdada sormuştum ama yine sorayım, inox modeliyle renk farkının haricinde bir kalite farkımı var acaba?

Alıntı

Teoride yok, ama pratikte var... Cool

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi