Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
John M. Browning Ev ve Muze Ziyareti
Harika paylaşım olmuş, ellerinize sağlık.

Alıntı

JMB, bence tüm zamanların en verimli, en üretken ateşli silahlar dehası...
Her karesinden çok ama çok büyük keyif aldığım bir paylaşım, çok teşekkürler Sn.İlksurfer.

Alıntı

Bir gün beynelminel bir müze soyguncusu olur isem, hedefim Louvre olmayacaktır..

50 caliber machine ağama, bir kısım leverler ve dede ''Bar'' lar üstadıma, kalanlar için rezervasyon yaptırınız lütfen..

Alıntı

Paylaşmınız için çok teşekkürler Sn.ilksurfer.Sayenizde gözlerimiz bayram etti,elerinize sağlık.

Alıntı

Sayın İlksurfer,

Mükemmel bir paylaşım, teşekkürler...

Alıntı

Sn.İlksurfer ;

Süper bir yer,Süper bir paylaşım çok teşekkürler..

Alıntı

lupus demiş ki:Her karesinden çok ama çok büyük keyif aldığım bir paylaşım, çok teşekkürler Sn.İlksurfer.

+ 1

Alıntı

Sn ilksurfer, sizi kıskanmayan silahsever değildir, paylaşım için teşekkürler...

nurikilligil demiş ki:Bir gün beynelminel bir müze soyguncusu olur isem, hedefim Louvre olmayacaktır..

50 caliber machine ağama, bir kısım leverler ve dede ''Bar'' lar üstadıma, kalanlar için rezervasyon yaptırınız lütfen..

Düşünceli adamın hali başka, gerçek silahsever paşam teşekkür ederim...

Alıntı

John M Browning Amerika Utah doğumlu fakat ölüm yeri Liege Belçika, 1927 de ölümünden sonra Browning silah şirketi FN firmasına geçiyor.
Bir itiraf ben 24 yaşına kadar, sanırım adından da dolayı Amerikan firması sanıyordum askerde astsubay arkadaş doğrusunu söyleyince çok şaşırmıştım.

Alıntı

sayın ilksurfer, emekleriniz için çok teşekkür ederim.
Şahsımı orjinal bir Colt 1911 kadar etkileyen başka bir hafif silah yok. Baktikça bakasım geliyor.
Acaba bundan önceki hayatımda JMB nin atölyesinde supurgeci olarak mı çalışıyordum ki? Tongue
Ama bir dakika; hangi atölyesinde? Belçika deseem bu ülkenin vatandaşları biraz kaba saba oluyor, bana uymaz, ABD deseem himmm sanırım 1911 in icat yerini ABD olmasını da dikkate alarak bu ülkede süpürgeci oldugumu kabul edebiliriz. Çok yaşa Amerikan rüyası!

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi