Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
atmaca53
çulluk demiş ki:teşekkürler, ben sn asma46 nın mesajı son mesaj sanıp diğer sayfadaki cevapları farketmemişim.

aslında enteresan, bhp klonlarına orjinal yedek parçalarda uyar diye düşünüyordum, demekki baya bir boyut farkı var klonlarda.

Sn Çulluk malesef bizdeki klon tabiri sadece görüntü benzerliği açısından, parçası uyanlar yok mu? var elbette ama kaliteye gelince o benzerlik bile yok...

bu silahların parçaları tam olarak uysa bile parçaları orjinaliyle değiştirseniz bile bunlar hala orjinaline çok uzak kalacaklardır...

Alıntı

melihaga demiş ki:bu silahların parçaları tam olarak uysa bile parçaları orjinaliyle değiştirseniz bile bunlar hala orjinaline çok uzak kalacaklardır...

cok dogru.üc ana parca orjinal kalacak ama tetik,horoz,gez gibi ekipmanlar degisecek.haci muroya bmw jantlari,eksozu takmak gibi bisey yani.

Alıntı

bir forum sitesinde "asilsan silahlarının gövde ve kızaklarında "C45" çeliği kullanıyor, namlu mke, sarjör mecgar, tip browning.........fena değil yani.........." şeklinde bir yorum yapılmış bu c45 ne anlama geliyor diğer yerli silahlarda kullanılan malzeme ile aynımı yoksa böyle bir tabir olmayıp uydurmasyon mu bilgisi olan büyüklerimin yorumlarını bekliyorum.

Alıntı

TİSAŞ'ın C45 modelinde kullanılan çelik olmasın.

Alıntı

sn turion; bana çince'den farksız gelen aşağıdaki tabloyu mühendis arkadaşlarımız açıklayacaktır sanırımSmile

http://www.matbase.com/material/ferrous-...properties

saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi