Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
atmaca53
Sn. asma46 ben arkadaşımın Atmaca53 ü ile kendi BHP mi atıştan sonra temizlerken merak edip parçaların birbirine uyup uymadığını denemştim.Hiç bir parçası birbirine uymamıştı.
Saygılar.

Alıntı

sy.asma46, eger gercekten bir BHP hayraniysaniz neden kopyasini kulanacaksinizki.bence ikinci el piyasasinida arastirin.belki orda uygun bir hp bulablilisiniz.

Alıntı

öncelikle cevaplar için teşekkür ederim sorumun cevabını tam olarak aldım ikinci el olayına gelince pek sıcak bakmıyorum tekrar teşekkürler

Alıntı

ben son gittiğimde istanbul mke de bu firmanın standını göremedim neden acaba

Alıntı

stand açık kumral bir hanımefendi var satış temsilcisi olarak

Alıntı

valla arsan-asilsan-vursan hariç diğer firmalarla konuştum onları göremedim bide ben gittiğimde küssanın satış temsilcisi işi bırakmış istifa edip çekip gitmiş stand öyle duruyodu Smile:

Alıntı

evet doğrudur asilsanın standı en sonda girsanı8n karşısında

Alıntı

asma46 demiş ki:Arkadaşlar bir sorum var. Atmacaya orjinal browning parçaları uyum sağlar mı? Mesela horoz, jarjör, iğne, tetik gibi. ve bunlar aynı performansı gösterir mi? Bu tür parçalar silah ustalarında yedek parça gibi bulunur mu? Atmacayı alıp tamamen orjinal parçalarıyla donatmak mümkün mü? Ben çocukluğumdan beri browning hastasıyım ama o kadar pahalı ki. Dolar düşükken 2500 dolar civarında olan silah dolar yükselince 3500 dolar seviyesine çıktı. Bende kendimce böyle brşey yapılır mı diye merak ettim. Selamlar

sn. lupus bu konuda aklıma takıldı acaba yay ve tampon harici, asilsan larda BHP yedek parçaları kullanabilirmiyiz?
en azından mecgar şarjör oluyor diye biliyorum.

Alıntı

VICE demiş ki:Sn. asma46 ben arkadaşımın Atmaca53 ü ile kendi BHP mi atıştan sonra temizlerken merak edip parçaların birbirine uyup uymadığını denemştim.Hiç bir parçası birbirine uymamıştı.
Saygılar.

Sn.VICE' ın 7 mesaj önceki yazısı.

Alıntı

teşekkürler, ben sn asma46 nın mesajı son mesaj sanıp diğer sayfadaki cevapları farketmemişim.

aslında enteresan, bhp klonlarına orjinal yedek parçalarda uyar diye düşünüyordum, demekki baya bir boyut farkı var klonlarda.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi