Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
atmaca53
arkadaşlar bu silah browning hp kopyasıdır.yerli üretim bir silahımızdır.kendisini fazla

geliştirememiştir.[Resim: asilsanatmaca53oh8.png]

Alıntı

[Resim: 82421574yh5.jpg]

Alıntı

[Resim: 92006674cs6.jpg]

Alıntı

[Resim: 76491739ge0.jpg]

Alıntı

Sayın Komando,

Emin olun, sadece şarjör emniyetini çıkarıp, tetik üzerinde biraz çalışıp,
BHP ile parça ve kalite standardına sahip bir tabanca yapsalar,
başka hiç bir geliştirmeye ihtiyaç duymadan ABD'de peynir ekmek gibi satılacak bir tabanca bu.
ABD'de millet bir Novak veya C&S'da modifiye BHP için deli paralar veriyor.
Charles Daly gibi ucuz modelleri, proje ve hobi amaçlı alıp modifiye ediyorlar.
Bu silahı yapan arkadaşlar biraz yurt dışındaki BHP oryantasyonlu forumları takip edip ufuklarını genişletselerdi,
şu anda iç piyasa için silah üretemeyecek kadar meşgul olurlardı.
Ama gelin görün ki...

Saygılar ve teşekkürler.

Alıntı

çok haklısınız sayın lupus ama ne yazık ki yerli üreticiler arge ye ve kendilerini geliştirmeye çok

az önem veriyorlar.umarım bu sorunların hepsi ileride çözülür.

Alıntı

bu arada siz silah modifikasyonundan anlıyordunuz sanırım.bu konuda da biz forum üyelerini

bilgilendirirseniz sevinirim.verdiğiniz bilgiler için teşekkürler saygılar.

Alıntı

komando2 demiş ki:umarım bu sorunların hepsi ileride çözülür.

Bu sorunların çözülmesi için zihniyetin değişmesi lazım.
Silah üreticilerimizin şapkalarını çıkarıp masanın üzerine koyup, düşünmeleri lazım.
Ancak şimdiye kadar gördüğüm silah ustaları içinde,
herhangi bir şeyi kendisinden daha iyi bilen ve yapan birisinin olabileceğini düşünüp kabul eden adamların sayısı,
ancak bir elin parmakları kadardır.

Bir adam cahil olabilir.
Ama akıllı ve bilgili insanları dinleyip takip ederek harika işler yapıp, sorunsuz bir ömür geçirebilir.
Akıllı ve bilgili bir adam ukala olabilir, ama onun aklından ve bilgisinden faydalanıldığı için, o adama sabredilir.
Ama bir adam hem cahil, hem de ukala olursa, o adama ahmak denir ve en tehlikeli insan tipi de budur.

Ahmaktan kaçmak ise İsa A.S.'ın sünnetidir.
Bir gün kendisi bir beldeden koşar adım kaçarken, kendisi gibi her türlü korkudan muaf birisinin neden böyle telaşla bir yerlere kaçtığı sorulduğunda, kendisi cevaben '' Bu beldede bir ahmak var, ondan kaçıyorum'' demiştir.

Saygılar.

Alıntı

bu silah la bhp nin arasındaki fark nedir?
gelişemememiştir derken ne yönünü eksik buldunuz sayın komando?

Alıntı

Arkadaşlar bir sorum var. Atmacaya orjinal browning parçaları uyum sağlar mı? Mesela horoz, jarjör, iğne, tetik gibi. ve bunlar aynı performansı gösterir mi? Bu tür parçalar silah ustalarında yedek parça gibi bulunur mu? Atmacayı alıp tamamen orjinal parçalarıyla donatmak mümkün mü? Ben çocukluğumdan beri browning hastasıyım ama o kadar pahalı ki. Dolar düşükken 2500 dolar civarında olan silah dolar yükselince 3500 dolar seviyesine çıktı. Bende kendimce böyle brşey yapılır mı diye merak ettim. Selamlar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi