Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BHP Kabze Kapağı Denemesi
Zahmet olacak ama icra mili ve icra yayını nerden bulabilirim.Saygılarımla

Alıntı

Hala ülkeye gönderim yapılıyorsa brownells de vardı. Olmadı silahçılar da çıkması da olsa vardır, ama arayıp bulmak için tek tek gezmek lazım. Bu konularda Ankara silahçıları daha iyi diye biliyorum.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
yavuzmete
(01-12-2016, 01:52 PM)yavuzmete demiş ki: Zahmet olacak ama icra mili ve icra yayını nerden bulabilirim.Saygılarımla

Sn. yavuzmete,

Sıkça ve güvenle alışveriş yaptığım Brownells sitesinde 100 kadar BHP parçası var (irca mili ve yayı dahil). Ancak Mk3 e uyar mı bilemiyorum. Bu parçalar için gümrük mevzuatını da bilmiyorum ama şu an 75 Euro altındaki tüm siparişlerim sorunsuz adresime kadar ulaştı.

BHP parçalarına aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz

http://www.brownells.com/parts/Browning/....htm?f_a=1

Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
alpago, yavuzmete
Cevaplar için çok sağolun.Saygılarımla

Alıntı

Tisaş zig 14 bu konuda bir miktar can simidi olabilir. Ücreti mukabilinde bazı parçaları temin etmek için stand görevlilerine ricacı olursanız yardımcı olabilirler. Yardımcı olabileceklerine dair dialoglarım geçen mayıs ayında olmuştur ama hiç parça ihtiyacım ve teminim olmadı. Yüzyüze görüşme olursa edinme şansınız artacaktır. Telefonla görüşürseniz satış yapmayız deyip kapatacaklarını tahmin ediyorum.

Derseniz ki aynı olur mu? Orasını bilemem ama kargo ve gümrük stresi olmadan edinebilmenize imkan verir. Yay için kaç lb olduğunu bilemiyorum.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
yavuzmete
Sn.Arkadaşlar parça parça sorup zamanınızı alıyorum kusura bakmayın.Acaba sağ emniyet mandalını söktükten sonra, sadece sol emniyet mandalını kullanabilir miyim?Saygılarımla

Alıntı

Emniyet mandalını sökmeyeli uzun zaman oldu ancak Mk 3 teki sağ emniyet mandalının üzerindeki pim ve sağ tarafta dışta kalacak olan uzantı bu durumun çok mümkün yada olsa bile mantıklı olmayacağını söylüyor. Eğer bu işlemi yapmak istiyorsanız bence eski tip tek taraflı emniyet mandallarından bulmalısınız. Bunca zaman orjinal haliyle gezdikten sonra nereden icap etti acaba diye sorsam kızmazsınız umarım.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
yavuzmete
Estağfurullah Sn.Cnrabt daha önce yazmıştım bir ara pimi gevşemişti sol emniyet mandalından bağımsız hareket ediyordu o zaman kızağı biraz çizmişi.Tekrar böyle birsey yaşamamak için düşünüyorum.Birde Sn.Alpago'nun Bhp sinin tek emniyetli hali daha taktik duruyor.Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
cnrabt

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi