Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BHP Kabze Kapağı Denemesi
Sn Alpago çok güzel olmuş kabze, silaha çok yakışmış, bence seri üretime geç bizde alalım, günlerdir kabze arıyorum BHP'me bu kadar şık olanını görmedim, bence bu renk çok güzel olmuş.

Alıntı

Bu fotoğraflar kabze kapaklarının son hali. Renklendirme işinde pek istediğim tonu yakalayamadım. İnşallah fırsat bulabilirsem bir deneme daha yapıp yaptığım hataları tekrarlamadan daha iyi bir sonuç elde edebilirim. Fotğrafların kalitesi için özür dilerim, elimde makinem olmadığı için cep telefonu ile halletmeye çalıştım.
[Resim: Grnt027.jpg]
[Resim: Grnt025-2.jpg]
[Resim: Grnt021-2.jpg]
[Resim: Grnt023-1.jpg]
[Resim: Grnt020.jpg]
Saygılar.

Alıntı

unforgiven demiş ki:Sn Alpago çok güzel olmuş kabze, silaha çok yakışmış, bence seri üretime geç bizde alalım, günlerdir kabze arıyorum BHP'me bu kadar şık olanını görmedim, bence bu renk çok güzel olmuş.

Sn. unforgiven,
Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim. Seri üretim beni çok çok aşan bir konu. Bir takımı 1.5-2 ay gibi bir sürede anca bitirmeyi başarabildim. Sonuçta bu takımın da güzel ve işlevsel bir kapak takımından bayağı bir eksiği var Smile. Bu iş Sn. Hakan Bey ve Sn. Dursun Bey gibi saygıdeğer üstadlarımızın işi ben sıradan bir deneme yanılmacıyım efendim.
Saygılar.

Alıntı

alpago demiş ki:ben sıradan bir deneme yanılmacıyım efendim.
İlk sefer için mükemmel bir deneme, neredeyse sıfır yanılma...Cool
Elinize, emeğinize sağlık.

Alıntı

Alıntı: alpago Yazan:
ben sıradan bir deneme yanılmacıyım efendim.

Alıntı: Yazan Lupusİlk sefer için mükemmel bir deneme, neredeyse sıfır yanılma...
Elinize, emeğinize sağlık.

+1 ...Keşke benimde bu tür denemelerim olabilseydi(yanılmaya razıydım)CoolEmeğinize sağlık Sn.Alpago.

Alıntı

Sn. lupus , Sn. wildeagle,
Aslında iki tane yanılmam oldu . Vida yatağı açarken bir çatlatma bir de fazla daldırma kurbanı olan dut ve ceviz ağacı denemelerim oldu Smile. Bu işe beni ilk teşvik eden ise Sn. xlcod3r http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=2766 Sayesinde bir dremel takımı, çeşitli kalınlıklarda zımpara, ufak bir oyma takımı, kıl testere ve evde bolca tahta tozu sahibi oldum kendisine teşekkür ederim Smile. Sizlere de ayrıca güzel sözleriniz için teşekkür ederim.
Saygılar.

Alıntı

Sayin Alpago kabza kapaklariniz cok güzel görünüyor.Et kalinligi da beni hayrete düsürecek kadar ince.Bravo.

Bundan iyisi "Hakan's Custom" diyorum. Smile

Alıntı

Sn. Alpago, gercekten cok guzel. Elinize saglik...

Alıntı

Sn. Alpago,

Uzun süredir beklediğiniz BHP MKIII kavuştuktan sonra, kabzasıyla bu kara bütünleşen bir kabza kapağı üretmeniz sizin ne kadar değerli bir silah-sever olduğunuzu gösteriyor.
Ayrıca yukarıda fotoğraflarını paylaştığınız kabza kapakları bu konuda ki ustalığınızı da ispatlamakta. Her ne kadar sizi şahsen tanımasam da, tabancanızı aldığınızda ne kadar sevindiysem aynı şekilde bu kabza kapakları ile bütünleşmiş tabancanızı gördüğümde de sevindim.
İnanınız hiç bir hata gözükmemekte. Uzun yıllar sadece poligonlarda ve keyifle kullanmanız dileğimi yinelerim.

Saygılarımla,

Alıntı

Sn Alpago, renk konusunda haklısınız, tutturamamaşınız, bence ilk baştaki ahşap rengi çok daha hoş duruyordu, çok hoşuma gitmişti, o renge benzer bir ahşap kabze sipariş ettim.
Yine de emeğinize sağlık. ama söylemeliyim ki şekli ve dizaynı tek kelimeyle süper. Güle güle kullanın.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi