Yemek koruma-- "protection" fotoları
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yemek koruma-- "protection" fotoları
(20-07-2012, 01:49 AM)baris demiş ki: Bunlar son makarnalar olabilir, zira ramazandan sonra farklı menüler gelebilir yeni düzen ile birlikte. Smile

Sn. baris,
Menü farklılaşsa bile yanına katılacaklar ile P 228 sabit kalsın efendim. Unutmadan afiyet olsun.
Saygılar.

Alıntı

Hanımın elinden kuzu incik tandır ve et suyu pilav ile yeni mekanda yeni bir "pırotekşın"ı daha çekmenin gururunu yaşıyorum:

[Resim: tandirr.jpg]

Tandır aynı 228'in tetiği gibi, Wink ne çok yumuşak ne de sert, tatlı ve lezzetli olmuştu, tabii bunda hanımın elinin değmesi kadar kekikle beslenmiş kuzunun tam inciğini alıp önce dağlayarak mühürlemek, sonra da en dibe bir kilo kaburga dizip onun yağı ve kokusu ile uzunca bir süre pişmesinin etkisi var. Big Grin

Saygılarımla.

Alıntı

Sanirim mendil bulmam gerekiyor Smile

Alıntı

Herşey çok güzel ellerinize sağlık,afiyet olsun hatta olmuştur;

Yalnız o 228'in yarı karanlık,yarı aydınlık tarafta kalması bana acabamı dedirtti...

Keski zaten karanlık taraf hizmetkarı konuşmaya bile gerek yok,lakin ara sıra aklınızı kurcalayan ve derinlerden bir yerden gelen güce açlık ve istek yakında bastırılmaz bir hal alıp darkside a geçmenize neden olacak.

Hep bir fotoğraf ile başlar.

Alıntı

Maşallah, hanım dahil her şey gönlünüze göre olmuş Sn.baris...Smile

Alıntı

(27-09-2012, 11:52 PM)baris demiş ki: [Resim: tandirr.jpg]

Sn.Barıs, Kuzuların Sessızlıgı temalı pırotekşınınız gece gece mıdemı tacız ettı. Bırı vurmus, bırı kesmıs, bırı pısırmıs, bırı yemıs ve forum ahalısı hanı bana hanı bana demıs Smile

Alıntı

Elinize saglik Sn. Baris (her anlamda Smile )

Mutfaga gidiyorum, acikan var mi? Smile

Alıntı

Ben işyerinde yakalandım,çok sağlam geldi Smile

Alıntı

Gece gece ve gurbet ellerde bu konuyu okumam cok kotu oldu. Sn. Ustad'in pidesinin uzerine sizin tandir bu ise son noktayi koymus.
Yiyenlere afiyet, yiyemeyenlerede en yakinda nasip olsun insallah.
Hurmetler,

Alıntı

(28-09-2012, 03:42 AM)sandeman demiş ki: Ben işyerinde yakalandım,çok sağlam geldi Smile

Katılıyorum. Aynı durumdayız. Bu görsel eziyete girer.
İyi günler.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi