Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yemek koruma-- "protection" fotoları
Yeni SZigzaver'imle birlikte ilk cekmek istedigim tema, bir "protection" idi, ama ne yazik ki ancak sandviçimi isirip beyine karbonhidrat gidince aklima makinayi almak geldi. Smile

Huzurlarinizda, 1993 "West Germany" uretimi, yillardir kovaladigim ve sonunda nasip olan, Sig Sauer P228'im, ve "Sandviç protection"... Smile

[Resim: p61425275213665.jpg]

Alıntı

Sn. Barış,

Hayırlı, uğurlu olsun efendim... İnşa'Allah güle güle kullanırsınız. Angara'ya geldiğimde bende acizane, bu "Alaman Panzerinin" gadalarını almak isterim. Big Grin Saygılar, hörmetler...

Alıntı

Ve akabinde, 13 adet 9mm ve bir sandvic yetmez diyenlere, 15 kapasite ve dolu tabak soslu-yogurtlu eriste ile, Kugir 8000-B "pIrotek$In" Smile

[Resim: p60524685988972.jpg]

Alıntı

Sn.barış, rejimde misiniz yoksa?....Big Grin Hani sizi tanımasam...Big Grin Rejim konusundaki görüşümü zaten biliyorsunuz, ama yeri gelmişken tekrarlayayım, beslenme konusunda uzmanların değil, azmanların görüşlerine daha çok değer veririm...Yani.

Hayırlı, uğurlu olsun. Ancak sizden daha önce de rica ettiğim şeyi tekrar gündeme getirmek istiyorum. Gerçek SIG Sauer ' inizle yaptığınız atım adedi ile birlikte, gövde sürgü taşıyıcı kızaklarının elokselini fotoğraflayıp bizlerle paylaşabilirseniz çok müteşekkir olurum. Böylece arkadaşlar, özellikle de Sn.melihaga gerçek bir SIG Sauer ' in nasıl üretildiğini görmüş olurlar...Cool

Saygılar, sevgiler.

Alıntı

lupus demiş ki:Böylece arkadaşlar, özellikle de Sn.melihaga gerçek bir SIG Sauer ' in nasıl üretildiğini görmüş olurlar...Cool

Gördüm üstad gördüm...Sad

Kendi 228'imden gördüm...Cool

Alıntı

Allah kötüye kullandırtmasın hep ağız tadıyla iyi günlerde kullanın Sn.Barış( iskender,mantı ya da kebap protection yapın da Sn.İlksurfer da sebeplensin inşallahSmile)

Alıntı

Sn. Barış yeni silahınız hayırlı olsun. Protection fotoğrafları görmek güzel oldu. Yeri gelmişken Teksas'ta şiş kebap protection moda olmuş.

Alıntı: Shish Kebabs with protection.

Memorial day dinner - beef, shrimp, peppers, onions, mushrooms, garlic. Blindref inspired me with his kebabs.

[Resim: shishkebab1.jpg]

Alıntı

Sn Barış,
Hayırlı olsun. Dikkat edin Kugır'ınız kıskançlık triplerine girmesin Smile

Alıntı

Oh Protection mesajları bayağı güzel görülmeye başladı.

Ellerinize sağlık Sn.Barış.93 SigSauer ilgi alanımda en yakın zamanda kendisi ile tanışmak isterim efendim.

Geçenseneki Protection fotomu paylaşayım nasıl olsa envanterde pek değişiklik olmadı... Serin Serin buyrun...
[Resim: photo8h.jpg]

Alıntı

Sn. Baris hayırlı olsun,güle güle kullanın. Protectionlar biraz bekar işi gibi Smile Ama Sn. Syılmaz'ın 'şişgüzarlığı' olmasa oturduğum yerden kalkacağım yoktu Big Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi