Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smith Wesson 629 Light Hunter mı, 686 6 inç Classic mi ?
harun demiş ki:Benim bildiğim, 3 silah hakkı veriliyor, ikisi MKE'den alınabiliyor, biri devir. MKE alımında yerli-yabancı ayrımı duymadım.

Doğrudur Sn. harun. En son hali ile yönergede MKE kurumundan 2 adet silah (1 yerli- 1 yabancı vaya 2 yabancı ya da 2 yerli ) alınabilir. Ayrıca 1 adet silah devir alınabilir diye düzenleme yapılmış.
Bu durumda Sn.lastuzm, MKE kurumundan 1 adet Canik 55 almış ve bir adet yerli veya yabancı silah satın alma hakkı kalmış. Ayrıca devir alma işlemi yapmadıysa 1 adette yerli veya yabancı ayrımı olmaksızın tabanca devir alabilir.
Saygılar.

Alıntı

Bence revolverde 686 4'' .357 bir süre sonra kesmiyor insanı yeni arayışlara giriyor kişi .. Ben .44mag. taraftarıyım Smile Hem malatyalı .44mag.kullanmalı Big Grin Öyle değil mi Sn.melihağa

Alıntı

Sn Ömer sizinle konuşmuyorum...Big Grin

Pis layloncu....Big Grin

Evet bir malatyalı .44 kullanmalı ama bazı Malatya'lı olduğunu iddia eden arkadaşlar gidip kılok laylonu almışlar...

Alıntı

melihaga demiş ki:Sn Ömer sizinle konuşmuyorum...Big Grin

Pis layloncu....Big Grin

Evet bir malatyalı .44 kullanmalı ama bazı Malatya'lı olduğunu iddia eden arkadaşlar gidip kılok laylonu almışlar...
Sn. melihagam
Lütfen yapmayın böyle aramızı bir laylonun bozmasına izin vermeyin...5-10 sene sonra büyük bir işadamı olunca bana soracaklar bu hale nasıl geldiniz diye? Vereceğim cevap ''Glock alıp satarak'' olacak Big Grin Gülük dediğiniz el kiri yarın öbür gün satar 4-5 bin dolara kurtulurum Big Grin

Alıntı

ömer demiş ki:

Pis layloncu....Big Grin

Sn. melihagam
Lütfen yapmayın böyle aramızı bir laylonun bozmasına izin vermeyin...5-10 sene sonra büyük bir işadamı olunca bana soracaklar bu hale nasıl geldiniz diye? Vereceğim cevap ''Glock alıp satarak'' olacak Big Grin Gülük dediğiniz el kiri yarın öbür gün satar 4-5 bin dolara kurtulurum Big Grin

Kurtulup öyle gelin yanıma...Big Grin

Alıntı

Pis layloncu....Big Grin

Ağam ben de Artvinliyim, sizce LP08 mi almalıyım, yoksa bir 8 mm lik mi?Yoksa 8 patlar bir Sw 627 mi? 7+1 pumpalım var, olur mu? Ya da 7+1 bir tabanca mı edinmeliyim sayenizde(anladınız siz onu ağam)?

Alıntı

Bende Artvinliyim.

Alıntı

Çok Değerli Üstadlarım,

Bu değerli yorumlarınız ve düşüncelerinizden dolayı çok ama çok teşekkür ederim.

Sn.melihağa ben de Malatyalıyım, siz Malatyalı mısınız? Malatya' da yaşıyorum. Eğer Malatyalıysanız ve şuanda Malatya' daysanız benim için büyük bir avantaj olacak. Sizinle tanışmayı çok isterim.

Sn.9mmlover, her Türk asker doğar derler ya, biz Türk Milleti olarak gerçekten de asker doğarız, askerlik bizim genlerimizde var, savaşçı bir milletiz. Güneydoğuda ağır bir yara aldım, Allah'a ve vatana helal olsun, canım bu uğurda kurban olsun. Sn.9mmlover, ben de size teşekkür ederim.

Bir de arkadaşlar evraklarımda eksiklik vardı, geri döndü tamamladım geri yolladım. Dilekçemi de ''MKE kurumundan 1 adet ithal tabanca almak istiyorum'' diye yazdım. İnşaAllah devir yoluyla da başka bir tabanca alırım.

Alıntı

Marıne Luger P ''08'' uğruna severek Artvin'li olunur.

Alıntı

Ben de Nevsehirliyim.S&W 500 den asagisi kurtarmaz. hehehe Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi