Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Desert Eagle .50 AE
Sn. Arkadaşlar,

Silahın sökümü ve toplanması aslında gayet kolay.İlk olarak birinci resimde gövde üzerinde görülen manivelanın tam karşı tarafındaki düğmeye basıyorsunuz ve manivelayı saat yönünün tersine doğru aşağı bastırıyorsunuz.Bu hareket ile namlu çıkmış oluyor.Namluyu çıkardıktan sonra sırasıyla sürgüyü alıyorsunuz.Sürgünün içindeki icra yayı ve gaz pistonunuda çıkardıktan sonra sahra sökümü tamamlanıyor.Takma işlemide yukarıda saydıklarımın tam ters işlemi oluyor.Ebatı büyük ama sahra sökümü kolay.

Saygılar

Alıntı

İncelediğimde etkilendiğim sınırlı silahlardan birisi Sn.Fallout. Gerçi güçten yada kocamanlığından değil. çift ve mühendislik harikası sayılabilecek burgu yayları ve milleri, Bolt sistemi ve extractor sistemi ilk başta etkilendiğim unsurlardan. Gerçi büyüklüğü ve kalibresi nedeni ile envanterime giremeyecek bir silah. (tabi fiyat olarakta...)

Saygılar.

Alıntı

Bir yerde 10.000dolar ruhsatlı satıldıgını okumuştum 10.000dolar kim verir merak ettim

Alıntı

tabancalar demiş ki:Bir yerde 10.000dolar ruhsatlı satıldıgını okumuştum 10.000dolar kim verir merak ettim

Sn Tabancalar, ülkemizde 50 AE desert eagle tabancalar zaten en az 8-10 bin dolardan alınıp satılmaktadır, 15 bin euroya kadar alanları biliyorum....

Alıntı

vay beee her desert eagle ismi geçen silah forumunda olduğu gibi;

"abi dezert istiyorum hastasıyım, kaç para ise veririm,benim bulun.... mesene : deliyurek_61_karizma@hotmail.com "

Tarzı mesaj yok Big Grin yoksa vardıda sildinizmi ?

gözlerim yaşardı vallahi

Alıntı

kerwane demiş ki:vay beee her desert eagle ismi geçen silah forumunda olduğu gibi;

"abi dezert istiyorum hastasıyım, kaç para ise veririm,benim bulun.... mesene : deliyurek_61_karizma@hotmail.com "

Tarzı mesaj yok Big Grin yoksa vardıda sildinizmi ?

gözlerim yaşardı vallahi

Vardı ama siz kaçırdınız Sn. kerwane
Misal en son banlananlardan biri olan ertug-tamur kardesimiz siki bir desert hayraniydi

Alıntı

şahsı biliyorum, fakat neden banlandı ? DeZert i çok sevdiği içinmi

Alıntı

kerwane demiş ki:şahsı biliyorum, fakat neden banlandı ? DeZert i çok sevdiği içinmi

Bu forumda DE sevenler banlanmıyor Big Grin Belki bir kaç resim, birkaç satır yazı, poligonda karsılaşılılırsa birkaç atış için ödünç silah istenir. Arkadaş, ulu orta meskün mahal atış teknikleri üzerine özendirici makale yazdığı için uygunsuz görüldü.

Alıntı

Yok yok geldi yine kendisi... Ertuğ tamur olarak değil ama...Big Grin şu anda paylaşımlarına azda olsa devam ediyor.

Alıntı

NorthWolf demiş ki:Yok yok geldi yine kendisi... Ertuğ tamur olarak değil ama...Big Grin şu anda paylaşımlarına azda olsa devam ediyor.

Bu sabah çok canım sıkkın bir anımda,bu satırları okur okumaz yüzümde koca bir tebessüm oluştu. Paylaşımlarını(olumlu olanlar tabi) sıklaştırması temennisiyle.
Işık ve sevgiyle...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi