Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther P88 Fiyatı ?
Sn Üyeler,
Bir Walther P88 C veya bulabilirsem P88 alma fikri zihnimi ciddi şekilde meşgul ediyor. Özellikle kalitesi ve atış hassasiyeti hakkında okuduklarım düşüncemde etkili oldu. Uzunca bir süredir internetteki siteleri araştırmakta ve yorumları okumaktayım. Aşağıdaki sorularıma sizlerden cevap alabilirsem arayışımda bir adım daha ilerleyebileceğim :
Bu iki model için ikinci el bir silah ararken, silahta özellikle kontrol etmemiz, bakmamız gereken unsurlar (kronik sıkıntıları veya silahın genel durumu hakkında bilgi verecek detaylar gibi) ne olmalı?
Bu unsurlara göre de temiz durumda bulunabilecek bu iki model için ödenebilecek doğru bedel günümüz şartlarında ne kadardır ?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla,

Alıntı

Sayın Colt1903,

bana da bir kaç ithal silah teklif edildiği için soruyorum. Özellikle bu aralar Almanya gibi ülkelerle siyasi olarak sıkıntı yaşadığımızdan dolayı, ithal, hele ki Walther P88 gibi çok da sık bulunmayan, bir tabancada parça kırımı yaşarsanız, kırılan parçayı nasıl tedarik etmeyi düşünüyorsunuz?

Daha önce etrafımdaki insanların başına geldiği için bu durumun silahın emniyete hibesine kadar giden, çok sıkıntılı bir süreç olduğunu biliyorum.

Saygılarımla,

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
defender45acp
Okuduklarınız doğru olsada maalesef Sn.Kuntra'nın belirtmiş olduğu hususuda göz önünde bulundurmanızda fayda var.
Hem üretimden kalkmış bir modeli,hemde hali hazırda üreticisinin ambargo uygulamış olduğu ülkemizde mevcut şartlar ve yasal prosedür altında edinmek riskli,Hiç kullanılmamış bir model bulabilirseniz ne ala.
P99 ve PPQ modellerine yönelirseniz gene aynı atış hassasiyetine güncel bir platformda sahip olabilirsiniz.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
waltherslv
Sn. Triggernazi,
Yorumunuzda dile getirdiğiniz riskler konusunda size katılıyorum. Biraz da internette yaptığım araştırma sonucunda bu silahın temiz bir örneğini bulabilirsem bir koleksiyon parçası olarak edinmeyi düşünüyorum.
Saygılarımla,

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Triggernazi

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi