Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther P88 Fiyatı ?
Sn. Karabasan,
Silah halen satılıksa, ama herşeyden önemlisi siz kendiniz için düşünmüyorsanız, ilgileneceğini düşündüğum bir arkadaşım var. Konu hakkında zahmet olmazsa bilgi rica edebilir miyim?
Saygılar

Alıntı

Estağfirullah zevk duyarım. Beyefendi silahı için 2000 tl istiyor. yedek sarjör kutu temizleme aparatı ve kılıf vs. Ama en önemlisi silah inanın sıfır. Ben size bu beyefendinin adı ve telefonunu veririm. Kendisi ile görüşürsünüz ve umarım iyi bir netice ile sonuçlanır. Sayın BekçiHursit, size gerekli bilgileri ulaştırabilceğim bir mail adresi verirseniz hemen yarın dönüş yaparım.
Saygılarımla.

Alıntı

Sn. Karabasan,
Alakanıza çok teşekkürler. Mailinizi, erdikler@hotmail.com adresine bekliyorum.
Saygılar

Alıntı

Sevgili Arkadaşlar, özellikle Sayğıdeğer Üstadım,
Bugün Sn. Karabasan'ın bahsettiği P88 i görme imkanım oldu. Gerçekten de sıfır gibi bir parça. Yalnız aklıma takılan bir hususu buradan danışmak istiyorum. Silahı incelediğimde, namlu ucunun üstü ile sürgü arasında, yüksük tabir edilen yerde, garip bir şekilde epey bir açıklık olduğunu gözlemledim. Öyle ki, sürgünün arpacığın olduğu yerdeki et kalınlığı, bir buçuk-iki milim (belki fazla abartıyorumdur) seviyelerinde. Bu durum, p88 compact lara has normal bir özellik midir? Yoksa, silah bir işleme maruz kalmış mıdır? Ayrıca şunu da belirtmeden geçemeyeceğim, silahın sahibi beyfendi, hiçbir kandırmacaya tenezzül etmeyecek, yüksek mevki ve kariyer sahibi, saygıdeğer bir kişi. Silahın geneline bakıldığında, en fazla, 10, 15 atış görmüş gibi duruyor. Bilgisi, tecrübesi olan arkadaşların yardımını rica ederim.
Saygılarımla

Alıntı

(12-09-2011, 07:43 PM)BekciHursit demiş ki: Silahı incelediğimde, namlu ucunun üstü ile sürgü arasında, yüksük tabir edilen yerde, garip bir şekilde epey bir açıklık olduğunu gözlemledim. Öyle ki, sürgünün arpacığın olduğu yerdeki et kalınlığı, bir buçuk-iki milim (belki fazla abartıyorumdur) seviyelerinde. Bu durum, p88 compact lara has normal bir özellik midir? Yoksa, silah bir işleme maruz kalmış mıdır?

P88 ' in namlu yüksüğünün üst yarım ay aralığı neredeyse arpacığa ulaşacak kadar geniş ve kavislidir. Bu namlu yüksüğüne oturan namluyu kontrol ettiğinizde ne kadar sıkı olduğunu, yarım ayı ışığa tuttuğunuzda, aslında arkaya doğru namluya doğru eğimle daraldığını ve P88 ' in ön namlu boğumuna ( P88 namlusunun ön kısmında ayrı bir kot vardır ) nasıl oturduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Bu namlu yüksüğü ve namlu boğumu sürgü kilitlendiğinde, kelimenin hakkını verecek şekilde kilitlenmekte, bu sayede standard bir hizmet tabancasından kolay kolay beklenmeyecek vuruş hassasiyeti ortaya çıkmakta, tepme esnasında ise namlu o yarım ay içerisinde rahat bir şekilde aşağıya ve yukarıya devinebilmektedir. Uzun lafın kısası, namlu yüksüğü alanında gördüğünüz geniş kavisli yarım ay tamamen normaldir...Smile

Alıntı

Sn. Üstadım,
Hızlı cevabınız ve Engin bilginiz çok çok teşekkürler. İyi ki varsınız.
Saygılar

Alıntı

Sayın Karabasan silah satıldı mı duruyor mu hala?

Alıntı

Sayın karabasan Walther duruyorsa benım için irtibada geçer misiniz ? Cebım 0536 544 46 46

Alıntı

Sayın hedonist, kusura bakmayın olumlu bir cevap vermeyi isterdim. Fakat ben beyefendi ile bir daha irtibat kurmadım. Silahın akıbeti hakkında maalesef bir malumatım yok. Tekrar kusura kalmayın.
Saygılarımla.

Alıntı

Teşekkürler Syn Karabasan

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi