Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther P88 Fiyatı ?
Sn Lupus'un belirttiği fiyattan alabilirseniz çok iyi olur. Yerlilerin fiyatıyla karşılaştırırsanız bedava.

Alıntı

[Resim: IMG00012-20110720-1825.jpg]

Resim biraz kötü ama en azından fikir verir.
Saygılar.

Alıntı

Sn.karabasan, Walther P88 Compact DA / SA yani çift / tek hareketli bir tabancadır. Eğer emniyet manevelası aşağıda ve kapalı pozisyonda ise sadece horozu manüpüle ettiğinizde kurulu kalmaz, ancak emniyet manevelası açık ve yukarıda ise sürgüyü şarj ettiğinizde horoz kurulu kalır. Manevelasyı aşağı kapalı pozisyona getirdiğinizde horoz iğneye vurmadan tekrar düşer. Walther P88 Compact ' da bazen emniyet manevelası kapalı pozisyonda iken, sürgüyü yavaşça şarj ettiğinizde de horoz kurulu kalabilmektedir, bu durumda ya sertçe sürgü şarjı veya emniyet manevelası manüpülasyonu horoz inmektedir, eğer böyle bir duruma şahit olursanız da şaşırmayın, çünkü emniyet manevelası aşağı ve kapalı konumda iken de manevelanın horoz indirme sustasına teması yeterince sert olmazsa, horoz kurulu kalabilmektedir ki, bu Sn.parabellum ' un P88 Compact ' ında da ara ara gözlediğimiz ve şahsen Walther ' e pek de yakıştıramadığım bir kusurdur....

Saygılar.

Alıntı

(22-07-2011, 01:39 AM)lupus demiş ki: ... emniyet manevelası aşağı ve kapalı konumda iken de manevelanın horoz indirme sustasına teması yeterince sert olmazsa, horoz kurulu kalabilmektedir ki, bu Sn.parabellum ' un P88 Compact ' ında da ara ara gözlediğimiz ve şahsen Walther ' e pek de yakıştıramadığım bir kusurdur....
Kusurlu tabancayı almayınız efendim.Cool
Saygılar.

Alıntı

Sn.Lupus'un bahsettiği kusuru ziganalarda çok kez gözlemledim. Bu kusuru kusursuzca klonlamaları takdire şayan.

Alıntı

(22-07-2011, 10:32 AM)yakuzz demiş ki: Sn.Lupus'un bahsettiği kusuru ziganalarda çok kez gözlemledim. Bu kusuru kusursuzca klonlamaları takdire şayan.

Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Sn. Karabasan,
Bu P88 in akıbeti ne oldu efendim, mutlu bir birlikteliğe dönüştü mü?

Saygılar,

Alıntı

Malesef olmadı Sad işin doğrusu ben almak konusunda kararlı iken, elimde mevcut parayı başka bir konu için kullanmak durumun da kaldım. Fakat aklım her daim 45'likte olduğundan çokta üzülmüyorum (kuyruklu yalan Smile )
Saygılarımla.

Alıntı

Hayırlısı olsun Sn.karabasan

Alıntı

Teşekkürler sayın merak, İyi dilekleriniz için.
Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi