Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther P88 Fiyatı ?
Çok iyi bir tabancaya benziyor ne uzun nede kısa tam olması gerektiği gibi.

Alıntı

Sayın üyeler günaydın. Uzun zamandır foruma iştirak edemiyorum. Sebebi hem iş hemde yeni taşındığım evime henüz internet bağlatamadım. Açılmış bir başlık olduğu için sayın Tunanın konusunu kirletiyorum kusuruma bakmasın. Bir tanıdığımda 2000 yılında alınmış bir p88 mevcut. Fakat standartmı, compactmı bilemiyorum, salı günü kısmetse görmeye gideceğim. Bu tabanca sadece bir kaç kere poligonda kullanılmış ve temizlenip kasada muhafaza edilmiş bir silahmış. Fiyat olarak 2000 tl düşünüyor. Hiç kullanmadım ve rast gelmediğim bir tabanca, sizce fiyat-fayda olarak uygun olurmu?
Saygılarımla.

Alıntı

Sn.karabasan, 2000 yılında MKEK satışta olan Walther P88 ' ler, makyajlanmış '' Compact '' versiyondur. Standard üretim tabancalar içerisinde üretim hassasiyeti, malzeme ve işçilik açısından en üst düzeyde olduğu kabul edilen modellerden birisidir...Şahsi fikrim çok temiz bir Walther P88 Compact için 2000 TL nin oldukça makul bir rakam olduğudur..

Alıntı

Sayın Lupus çok teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için. Salı günü resimler ve pazarlığın sonucunu bildireceğim.
Saygılarımla.

Alıntı

Walther P88 Compact ' ın ilk versiyonu;

[Resim: 7497c742.jpg]

Sürgü ön traşı dik açılıdır.
Sürgü üzerinde nişangah oluğu yoktur.

Walther P88 Compact ' ın makjaylanmış versiyonu;

[Resim: 0f9cd523.jpg]

Sürgü ön traşı kabza açısı ve çekme kertiklerine paralel olacak şekilde açılıdır.
Sürgü üzerinde nişangah hattında oluk mevcuttur.

Eğer silah 2000 yılında MKEK' den alındıysa, makyajlanmış versiyondur ve sürgü sağ yanında o dönemlerde Kuzey Amerika'daki dağıtıcının adresi olan '' INTERARMS / ALEXANDRIA, VIRGINIA '' ibaresi de vardır.

Alıntı

Ellerinize sağlık sayın Lupus. Umarım bahsettiğiniz modeldir, iyice merak sardı beni şimdi. Smile
Saygılarımla.

Alıntı

Dostlar bu gun tabancayi gordum. Inanilmaz temizlikte ve hala aklim o tabanca da. Kutusu sarjoru ve tum aparatlari ile ilk gunku temizliginde. Gordugumde oylece kaldim resimlerini cektim ama bence koymaya bile gerek yok, sayin Lupusun koydugu o resimden hic bir farki yok. Umarim fiyat konusunda uzlasirim. Son durumu bildirecegim.
Saygilar.

Alıntı

Sn.Karabasan,
Evraklar ve mekanik tamamsa bence hemen alınız. Hiç durmayınız. Vakit kaybetmeyiniz.
Kaçan balık büyük olur. Sadece günlük taşıma için biraz ağır kalabilir. Ama tam bir koleksiyon ve tetik düşürme silahıdır. O tetik tüy gibidir.
Sn.Karabasan,
Evraklar ve mekanik tamamsa bence hemen alınız. Hiç durmayınız. Vakit kaybetmeyiniz.
Kaçan balık büyük olur. Sadece günlük taşıma için biraz ağır kalabilir. Ama tam bir koleksiyon ve tetik düşürme silahıdır. O tetik tüy gibidir.

Alıntı

Sayın Golden Horde, iyi dilekler ve tavsiye için teşekkür ederim. Tabanca ile ilgili bir husus kafama takıldı; tek hareketlimi yoksa çift hareketlimi? Horozu kurduğumda kurulu kalmıyor, fakat şarjörü takıp doldur boşalt yaptığımda kurulu kaldı. Beyefendinin de tabanca ile pek arası olmadığında gereksiz sorularla zaman kaybı yaşamak istemedim. Gerçekten sıfır ayarında bir tabanca, ama beni biraz zorlayacak. Fakat sizlerinde bahsettiği gibi bu temizlikte ve eksiksiz bir klasiği (umarım abartmamışımdır) kaçırmak istemiyorum.
Saygılarımla.

Alıntı

Walther P88 bildiğim kadarı ile DA'dır. Eğer tetik erişimi ve mükerrer kurulum mesafesi sizi rahatsız etmiyorsa, tetik ağırlığı içinize sinmişse bence alın. Sizin anlatımınızdan silahın çok temiz ve fiyatının uygun olduğunu anlıyorum.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi