Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zihni sinir kydex kilif procesi: Baris
Üstad, hayranlıkla izledim. Benim HK için yarı mamul temin bilgisi ve know-how"ı kullanmak için izin istesem umarım sizi kırmam.
Sevgilerle.

Alıntı

Cok güzel olmus.Harika paylasim.Hayal gücünüze ve azminize hayran kaldim.Emeginize saglik.

Peki kydex kaliplari nasil , nerden temin edebiliriz?

Alıntı

Harika bir iş çıkarmışsınız Sn. Barıs, elinize sağlık, güle güle kullanın.

Alıntı

Sn Barış,
Elinize sağlık.
Ama çızmasın Kugır'ınızı, dikkat ediniz lütfen.

Alıntı

Altunhan demiş ki:Cok güzel olmus.Harika paylasim.Hayal gücünüze ve azminize hayran kaldim.Emeginize saglik.

Peki kydex kaliplari nasil , nerden temin edebiliriz?

Yurt dışında bu site çok öneriliyor bıçak yapım malzemeleri ve kydex konusunda.

http://www.knifekits.com/vcom/index.php?cPath=41_54_136

Ama işin içine kargo vesaire girdiği için bence Ebay'den bakmak daha pratik ve ucuz olur.
Saygılar,
TT

Alıntı

Sn Turan Tactical,
10 adet siparişte 12*12 inch levhanın verdiğiniz siteden birim maliyeti yaklaşık 9 USD'ye geliyor. Ebay maliyeti aşağı yukarı 18 USD civarlarında. Bu olayın organizasyonu yapılacak olursa eminim katılanlar olacaktır.

Alıntı

Forum da okduğum çok güzel ve esprili yazılardan bir tanesi. Becerileriniz için ayrıca tebrik etmek lazım.
Sn. Barış Elnize ve emeğinize sağlık. Kullandığınız high tech yöntemler çok ilginç. Smile
Saygılar.

Alıntı

3 defa cevap yazdim, ucunde de gonderemedim, sonunda google chrome yukledim, sanirim bu sefer basaracagim..

Oncelikle tum iyi diklekler ve tepkiler icin tesekkur ederim. Dedigim gibi, tepeden ufacik bir kartopu yuvarlayabildi isem, ne mutlu bana..

Kydex plaka icin ebay iyi bir kaynak, bazi saticilar kargoyu abartsa da, birkac adet makul fiyatta gonderim yapan var. Ben http://myworld.ebay.com/imakeitwork/ ile ticaretimden memnun kaldim, tavsiye ederim.

Ben de daha ilk denemelerimdeyim, ama paylasabilecegim ek bilgi, cevaplayabilecegim soru olursa elimden geldigince yardim ederim. Cok cazip teklifler de mevcut, goruyorum, ama uygun yolculuk firsati buldugumda birlikte calismak isterim..

Selam ve saygilarimla...

Alıntı

Sn Barış çok güzel bir çalışma olmuş ellerinize ve emeğinize sağlık.

Silahınız içinde gösterdiğiniz cesareti takdire şayan buluyorum. Bu uygulamayı polimer gövdeli bir silah üzerinde uygulanmasını nasıl değerlendirirsiniz?

Örneğin yerli polimerlere?

Saygılarımla.

LAMRETOEJ

Alıntı

Ya arkadaşlar bi rahat durun Allahınızı severseniz ya, gösteriyorsunuz böyle güzel şeyleri artık başlıyorum gece bi yarılarına kadar konu ile ilgili araştırma yapmaya, hadi şimdi yurt dışından malzeme geti aynısını yap.. Ama hakkınıda yemeyim çok güzel, ellerine sağlık.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi