Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zihni sinir kydex kilif procesi: Baris
Sayın Barış ik önce tebriklerimi kabul edin.İstenince nelerin yapılabilecegine güzel bir örnek olmuş.Teknik bilgi ile silah sevgisinin sentezi olmuş bence tebrikler .Elinize emeginize saglık.

Alıntı

Sn Barış,
Ellerinize sağlık. 'Kugır' kardeşliği adına aynı kılıftan bir adet de ben rica edeyim. Big Grin
Çalışma sırasında harcanacak kalorileri sağlamak da boynumuzun borcu Smile

Alıntı

Sn.Baris,
Elinize saglik gercekden cok guzel bir calisma olmus.
Simdi Glock icin yapicam da silahla kilif bir olurda, ayiramazsam ne olacakSmile))

Alıntı

Sn. Barış, gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş. Sanırım aynı "fonksiyonel güzellikten" bir adet te ben rica edeceğim, tabii ki benimki CZ 75B için olacak. Ayrıca bu başlığın adınında ki "zihni sinir" ibaresinin kaldırılmasını önereceğim. Zira son derece başarılı ve saygıyı hakeden bir çalışma olmuş.
Saygılarımla,

Alıntı

Bir uyarıya mahal vermeden kendim düzeltmek istedim, "son" "derece"...

Saygılarımla,

Alıntı

Sn. Barış,

Ne diyeceğimi bilemiyorum. Kendi çapında bende el becerilerine sahibim. Ancak Türkiye'de sahip olmanın bu kadar zor olduğu tabancamı kullanarak, böyle bir hüneri sergileyemezdim. Gerçekten sizi tebrik ediyorum. Hem malzeme bilgisi, el becerisi, taktik amaçları tek kılıfta sentezleyebilmeniz, optimum düzeyde ki maddi kaynakla marjinal faydayı yakalayabilmeniz, isteklerinizi doğru tahlil edip bunlara tek bir aparatla ulaşmanız hem de tabancanızı "kobay" olarak olarak kullanabilecek düzeyde ki medeni cesaretiniz için... Big Grin Zekanın, bilginin, çalışkanlığın ve el becerisinin, insanın az parayla en iyi sonucu yakalayabileceğine dair çok güzel bir örnek olmuş. Cidden kutluyorum. Saygılar, sevgiler...

Not: Bir an evvel Angara'ya gelip sizin ve bir kaç değerli üstadın eteğine yapışıp, kıymetli bilgileri hatim etmek artık şart oldu. Söz hem beni aranıza alırsanız, bir koç size feda olsun. Big Grin

Alıntı

Elinize sağlık, Mükemmel bir çalışma, mükemmel bir paylaşım.

Devamını dilerim.

Alıntı

Sn Barış'ın zihni sinir projesini deneyecekler için iç kılıfta uygulanabilecek değişik klipsler

http://www.paracordsecrets.com/articles/22/article.html

[Resim: K6LPALONE.jpg][Resim: K6LOOP.jpg]

[Resim: K6SPJS.jpg][Resim: K6SPLPKD.jpg]

[Resim: K6LPLP.jpg][Resim: K6NLP.jpg]

[Resim: jhk.jpg][Resim: K6JKB.jpg]

[Resim: K6SPJA.jpg][Resim: K6SPJ.jpg]

Alıntı

Sn. Barış,
Bu güzel çalışmanız için sizi tebrik ederim. Sayenizde bende cesaret ve heves sahibi olup uzun süredir düşündüğüm şarjör tabanı projemi gerçekleştirdim Smile. Umarım sayenizde bende sizinkine benzer daha geniş projelere kolları sıvayabilirim Smile.
Saygılar.

Alıntı

Sn. Barış; emeğinize sağlı.Gayet hoş olmuş, ben de deneyeceğim..
Saygılarımla..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi