Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Nakil Belgesi
(13-03-2018, 02:58 PM)alone61 demiş ki: Yol belgesi neden e-devlet üzerinden alınamaz? Bu uygulama için neden poligonlar birlikte hareket edip lobi yapmazlar? İşyerinden izin al, git dilekçe ver. Bir hafta sonra işyerinden bir daha izin al yol belgeni al. Şu belge işi e-devlet üzerinden halledilse poligonların cirolarına olumlu etki edeceğini düşünüyorum. Uygulamanın kötü amaçlı kullanabileceği düşünülerek ayda 5'den fazla olamaz gibi bir sınır getirilse bile razıyım.

BIMER'den E-Devlet üzerinden yol belgesi alımına dair yanıt:

[Resim: 20180328_143753.jpg]

Alıntı
21 üye teşekkür etti:
hunter 12, shelby, nsyuksel, alone61, heisenberg, sirflayer, yyildiz, eucar, ugurucar57, Boztepeli, Ahmet Efe, blacksea, batuhanvurall, Gazanfer, CoolHand, Murata, 1905sss, karabasan, kurtkan, serdar_mutlu, husrev
Helal size sn Redkit bende yazsam size destek olmuş sayılırmıyım ama bizim memlekette yol belgesi almak için poligon bile yok saygılar ......

Alıntı

Sayın Red Kit,
Çok güzel bir iş yapmışsınız. İnşallah hepimiz için güzel bir şeyler ortaya çıkar.

Alıntı

(28-03-2018, 02:40 PM)Red Kit demiş ki:
(13-03-2018, 02:58 PM)alone61 demiş ki: Yol belgesi neden e-devlet üzerinden alınamaz? Bu uygulama için neden poligonlar birlikte hareket edip lobi yapmazlar? İşyerinden izin al, git dilekçe ver. Bir hafta sonra işyerinden bir daha izin al yol belgeni al. Şu belge işi e-devlet üzerinden halledilse poligonların cirolarına olumlu etki edeceğini düşünüyorum. Uygulamanın kötü amaçlı kullanabileceği düşünülerek ayda 5'den fazla olamaz gibi bir sınır getirilse bile razıyım.

BIMER'den E-Devlet üzerinden yol belgesi alımına dair yanıt:

[Resim: 20180328_143753.jpg]

Selamlar.
Yıllık istihkakların 1000'e çıkartılması ile başlayan güzel haberler serisine bu da eklenir inşallah.

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Mechul, serdar_mutlu
Arkadaşlar bir süredir forumu takip edemedim. Şöyle bir sorum var. Bulundurma ruhsatlı silahım var. Ancak bulunduğum şehirde (Elazığ) poligon olmadığından dolayı, komşu şehirde (Malatya) poligona gitmek istiyorum. Bu mümkün mü? Yol belgesi alabilirmiyim? Selamlar, saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi