Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tisaş Fatih 13
03-08-2008, 09:05 PM
RE: tisaş fatih 13
ramtha35 Yazdı:Merhaba;
yaklaşık bir ay önce 7.65 fatih 13 aldım. taşımak amaçlı kullanıcılar için zaten çok ideal bir silah. mke 650 YTL den satışa sunuyor. silahın görünüşü de atışı da gayet güzel. poligonlarda kullanılan silah da genelde budur. bu fiyata bundan iyisi bulunmaz. kaldı ki ikinci el piyasası bile 800YTL düzeylerinde. beyaz krom modeli yoktu ben alırken sadece standart siyah vardı. bence tek dezavantajı buSmile

Fiyatı güzel, yurtdışındaki gibi, gerçekde olması gereken gibi.
Onun dışındakilere katılmıyorum.
Birde 2. elde neden insanları kazıklama yolunu tercih ederiz,sıfırı daha ucuzken.
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
04-08-2008, 11:33 PM
LUPUS Yazdı:Ama şu bir gerçek, Fatih13 parasına oranla çok fazla bir silah.
merhaba tekrar hoşbulduk;
söylediğim herşeyin temeli yukarıdaki açıklamaya dayalıdır. benim esasen vurgulamak istediğim nokta buydu. yerli ve yabancı bu kadar mükemmel silahlar varken fatih 13 çok iyi çok güzel demek tabiki saflık olur. zaten daha öncede belirttiğim gibi silahı alalı sadece bir ay oldu ve 50 atış yaptım. ben sadece ilk izlenimlerimi paylaşıyorum. nacizane fikrim şunu söyleyebilirim taşımak için alıyorsanız iki yerli silah var. biri ucuz diğeri külfetli. biri fatih 13 (650 YTL) diğeri canik55 compact (1.790 YTL). maddi durum ve tercihler önemli bir şey tabi seçim yaparken.
saygılar..
Alıntı Yaparak Cevapla
31-03-2009, 11:19 AM
Dün bir devlet görevlisi arkadaş getirdi, 9X17 versiyonunu, baktık, hafta sonu poligona gideceğiz..
Silahta yüksek kapasiteyi top kriter olarak algılayan halkıma mı kızayım, Tisaş a mı bilemedim ama, o boyutlarda bir silah için kabza fazla kalın..Tek sıra şarjörlü versiyonunu da üretmek çok mu ekstra maliyet getirir acaba..

Bazen pıçak, sadece pıçaktır :)
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
31-03-2009, 02:47 PM
nurikilligil Yazdı:Dün bir devlet görevlisi arkadaş getirdi, 9X17 versiyonunu, baktık, hafta sonu poligona gideceğiz..
Silahta yüksek kapasiteyi top kriter olarak algılayan halkıma mı kızayım, Tisaş a mı bilemedim ama, o boyutlarda bir silah için kabza fazla kalın..Tek sıra şarjörlü versiyonunu da üretmek çok mu ekstra maliyet getirir acaba..

kendinle çelişiyorsun paşam, dedin ya top kriter yüksek kapasite...
Alıntı Yaparak Cevapla
31-03-2009, 03:11 PM
Yok orda haklı görmüşüm biraz Tisaş ı ağam, en son soruyu zaten acaba diye sordum..

Ama küçük silahta kaba kabze gerçekten göze fazla batıyor..

Bazen pıçak, sadece pıçaktır :)
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
31-03-2009, 03:26 PM
dünyada arabayı en pahalı alan ülkeyiz, silahı da, fakat işin enteresan yanı ikisinden de anlamıyoruz birkaç özelliğine bakıp alıyoruz, ülkemizde kaç kişi arabanın torkundan anlar, bir galeribi arkadaşım var lüks araba ithal ediyor, ama gelen müşterilere özellik ne istersin diyor adam herşey olsun diyor ama adım gibi biliyorum ki birçok özelliğini asla kullanamayacak, bir müşteri aynen şu ifadeyi kullandı 3000 motor 6 vites daha ne olaki aldım gitti...
Alıntı Yaparak Cevapla
02-04-2009, 09:51 PM
Bugün MKEde tisaşa uğradım. Rahat taşınan bir silah aradığımdan Fatih 13e göz attım. 7,65 bitmiş arkası yok. 9x17ye baktım zaten 7,65 ile aynı. Kabzası keyifli değil ama rahatsız edici de değil. Kısa keselim, fatih bir beyefendi silahı. Yalnız kafama takılan bir şey oldu. Fotoğraftaki işaretli pim sağa sola 2-3 mm kadar oynuyordu. Görevli bayana sormadım tabi çünkü 'sizin alacağınız silahta oynama olmaz' diyecekti zaten. Peki bu mil nedir neden oynar?
[Resim: fatih13.jpg]
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
02-04-2009, 10:29 PM
söküp takma ve kizak yakalama kamasidir zannimca.

MK III`süz adam.

"Şirler pençe-i kahrımda olurken lerzan
Beni bir gözleri ahuya zebun etti felek. "
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS