Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahşap kabze
#21
Bu kabze şık olmuş ama Mümkünse silikon yada ahşap orjinal Beretta cougar kabzesi edinmeye bakın sn Zucchero bu kabzeye nazaran çok daha şıklar.
Kabzelerle beraber bir kaç Inox cougar modeli.

[Resim: 16486213.jpg]

[Resim: 8040cougarpost2.jpg]

[Resim: cougarghostii.jpg]

STOEGER 8045 45 ACP MODELİN BOYA VE YÜZEY TESVİYESİ;
[Resim: img7114n.jpg]

[Resim: cougarwithlaser015.jpg]

Fotoğraftaki 8045 ve diğer fotoğraflarda görmüş olduğum 8045 lerin boya ve yüzey tesviyelerinin 8000 ve 8040 modellerinden daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
Sanırım bu duruma amerikan pazarının 45'lik sevdası ve geniş yüzeye tesviye yapmanın kolaylığı etki ediyor.
 
Alıntı

#22
(20-01-2011, 07:00 PM)marlboroman demiş ki: Sayın Zucchero resim için rica ederim. Konumuzla alakası olmasada bilginize arzetmek isterim'ki Stoeger' ın Amerika' daki sitesine compact modeli' de konmuş sanırım burada' da mağlum MKE vasıtası ile satışa sunabilirler.
http://www.stoegerindustries.com/firearm...cougar.php
Ayrıca masadaki cougar resmini http://media.benelliusa.com/stoeger.php bu linkten indirip wallpaper olarak kullanabilirsiniz ayrıca polis resmini video' sundan kare, kare kopyalayıp yapmıştım; mağdem beğendiniz onuda sizinle paylaşma keyfini yaşamaktan memnun olurum.
Saygılarımla

Not: Bu linktende 2011 model yıl' ı katoloğu indirebilirsiniz.http://www.stoegerindustries.com/support/catalog_request.php

Sn Malboroman merakımı mazur görün videodan image almak için Edius 5 mi kullandınız?
Çok temiz,net ve fotoğraf kalitesinde olmuşda.
 
Alıntı

#23
Sn TriggerHappy,
Çok uğraşmama rağmen orijinal kapak bulamadım. Ahşap kabzede de yavaş yavaş hasarlar oluştuğundan plastik kapaklara geri döneceğim sanırım.

Sn Marlboroman,
Compact dediğiniz 'L' modeli diye geçiyor ve bildiğim kadarıyla bir üye arkadaşımızda var. Kabze boyu dolayısyla gizlenmesindeki sorunlar da giderilmiştir sanırım.
 
Alıntı

#24
Sn. zucchero, silah çok şık, fotolar daha da şık olmuş. Güzel günlerde kullanın.
 
Alıntı

#25
Teşekkürler Sn Kyucel...
 
Alıntı

#26
Sn Marlboroman,
Canınız sıkıldıkça hızlı şarjör değiştirme, tetik düşürme çalışması yaparsanız ve silahınızı kurcalarsanız oluyor Smile . Bir de işyerinde maalesef çanta içinde durduğundan ufak tefek çarpmalar...
 
Alıntı

#27
http://imageshack.us/photo/my-images/534...post2.jpg/

Görsellik ve estetik olarak tartışmasız gördüğüm en güzel Cougar...
Arkadaşlar, kişi bilmediğinin cahilidir... O sebeple mazur görünüz lütfen. O kadar çok yorum var ki hepsini bire-bir okumak imkansız... Cougar'a bu kabza kapağı ve vidasını tatbik ede bilecek imkanımız varmıdır ülkemizde?...
Saygıdeğer arkadaşlar, gördüğünüz üzere Stoeger üzerinde yoğunlaşmış durumdayım... Bunun sebebi: Hem fiyatı olarak çok uygun oluşu; hem kaliteli olduğuna dair yapılan ortak gözlemler ile yanısıra, taşımaya dair en ideal boyuta sahip compact modeli olması yatmaktadır... Anlayacağınız birkaç ay içinde satın almayı düşündüğüm bir tabancadır... Yoğunlaşmamda ki naçizane sebep budur... Saygılarımla
 
Alıntı

#28
Bu ahşap kabzelerden edinmek isteyecek sayın silhseverlere uyarım şu şekilde olacaktır, eğer silahınızı taşıma ruhsatlı olarak üstünüzde taşıyorsanız kabzelerde aşınma oluyor, boya atıyor.

Saygılar.
 
Alıntı

#29
4.resimde ki 45'lik Cougar'ın kabza kapağının nereden temin edildiği ile ilgili fikri olan varmı arkadaşlar?
 
Alıntı

#30
Sn.zucchero , çok harika kabzeler silahınıza çok yakışmış güle güle kullanın, kazasız belasız.
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi