Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKEK'de Satışta olan Silver Chrome ?
Sayın Yavuzmete, herhalde bu durum kişiden kişyiye değişiyor. 660 gr'lık HS sub-compact bile taşıdığımda bazen bana ağır geliyorSmile Bu tabancanın, sürekli taşımak için (980 gr'lık boş ağırlığı dikkate alındığında) biraz ağır olduğunu düşünmekteyim. Saygılar.

Alıntı

Silaha baktığımda bana garip gelen bir husus var. Belki saçma bir soru olacak ama Silvercrom'un kabzası sanki sol elini kullananlar için yapılmış gibi. Kabzanın sağındaki çıkıntının sol tarafta olması gerekmez mi, baş parmağın oraya oturması için? :s:s Saygılar.

[Resim: QgdV6G_zpsplz0qyxj.jpg]

Alıntı

Sn.dr.kara,

Bu tabancanın ve modelin değil, kabzanın özelliği. FNH bu kabza kapaklarını Pachmayr' dan alıyor. Pachmayr garip bir şekilde sol yanı düz, şarjör kilidinin olduğu yeri çukur, tetik parmağının olduğu sağ yanı da sanki başparmak için yapılmış çıkıntı ile üretiyor. Pachmayr' ın CZ 75 vs kabza kapakları da aynen böyle ve ben de yıllardır nedenini düşünüp dururum, ama çözmedim. Smile Siz Silver Chrome alın, Düzceli Ahmet Usta' nın elinden çıkmış bir kabza takımı tüm sorunlarınızı çözecektir.

Saygılar.

Alıntı

Üstadım, çok teşekkürler. Demek ki çok saçma değilmiş sorumSmile) Bakalım artık, alırsam Düzce yolları gözükecek galiba. Saygılar.

Not: Üstadım size mail atmıştım, bakabildiniz mi?

Alıntı

[Resim: IMAG07201_zps3jgad5yg.jpg]

Sol taraf bu şekilde ve Sn.lupusun dediği gibi çukur . Silahı tam kavradığınızda baş parmak kesinlikle bu açı ile durmuyor zaten. Sağ taraftaki şişkinlik de tetik parmağınızın altına denk geliyor. Güzel tasarım. Smile

Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lupus
Sayın Sarıyerli, bu haliyle kabzadaki şişlik tetik parmağının altına denk gelirse eli rahatsız etmez mi? Zira, elimizde de tam orda tetik parmağımızın altında şişlik varSmile) Saygılar.

Alıntı

(14-11-2015, 12:38 AM)dr.kara demiş ki: Sayın Sarıyerli, bu haliyle kabzadaki şişlik tetik parmağının altına denk gelirse eli rahatsız etmez mi? Zira, elimizde de tam orda tetik parmağımızın altında şişlik varSmile) Saygılar.

Sn.dr.kara ;
Rahatsız ediyor zatenSmile. Bu yüzden başka kabze kapakları kullanıyorum.

Saygılar

Alıntı

İyi geceler, forumda konu açmak istiyorum. (ancak daha önceden ekranda olan "yeni konu" ibaresi sayfamda bulunmuyor) Konu ile ilgili yardımlarınız rica olunur.

Alıntı

Sayın Paşa7676, açmak istediğiniz konu başlığı nedir? Gerçi en son bir üyemiz için açtığım başlık(permi hakkımı nasıl kullanmalıyım )ortalığı bayağı karıştırmıştı ama böyle şeyler olmayacağını umarak sizin içinde bir başlık açayım. Saygılar.

Alıntı

Bu tabancayı almaya karar verdim. İnşallah pişman olmam ve p226'nın boşluğunu doldururSmile) Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi