Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKEK'de Satışta olan Silver Chrome ?
Bu tabancayı alıp almama konusunda kararsızım, p226'mı kıramayacağım bir arkadaşıma verdikten sonra, yerini doldurmak için aldığım tabancalara bir türlü ısınamadım. Doğrusu, tabancamı verdiğim için şimdi çok pişmanım.Sad( Acaba silver chrome, Alman yapımı bir p 226'nın yerini doldurabilir mi?

Selam ve saygılar...

Alıntı

(20-02-2015, 07:53 PM)dr.kara demiş ki: Bu tabancayı alıp almama konusunda kararsızım, p226'mı kıramayacağım bir arkadaşıma verdikten sonra, yerini doldurmak için aldığım tabancalara bir türlü ısınamadım. Doğrusu, tabancamı verdiğim için şimdi çok pişmanım.Sad( Acaba silver chrome, Alman yapımı bir p 226'nın yerini doldurabilir mi?

Selam ve saygılar...

Sayın Dr.Kara

İkonyada ikamet ediyorsanız sizinle tanışmıştık, Bahtiyar Abi zamanında poligonda.
Polimer silahla sorunu olan bir doktorla tanışmıştık eğer o sizseniz.

Yarın bir ara poligona gideceğim, benim silver Chrome'u inceleyebilirsiniz.
Şahsi kanaatim ; Sig Sauer le değişmem.

Saygılar

Tuğrul

Alıntı

Sayın Tuğrul, Bursa'da ikamet ediyorum, o doktor ben değilimSmile)

Selam ve saygılar...

Alıntı

(23-02-2015, 11:18 AM)dr.kara demiş ki: Sayın Tuğrul, Bursa'da ikamet ediyorum, o doktor ben değilimSmile)

Selam ve saygılar...

Sevindim işin aslı Smile Bu mümtaz arkadaş Glock ve Walther ile hedef üzerinde başarılı olamamasını silahlara yoruyordu.

Saygılar

Tugrul

Alıntı

Sn.dr.kara Bursa ikamet ediyorsanız benim BHP MK3'ü inceleyebilirsiniz.

Alıntı

Sayın Yavuz Mete, malesef Bursa'dan taşındık. Şuan Van'dayım. Selamlar.

Alıntı

Hayırlı olsun.

Alıntı

Bu tabancaya 4050 dolar (ki bugün itibariyle 11.830.000 TL ediyor) mantıklı mı acaba?(Gerçi mantığın bittiği yerde silah sevgisi başlarSmile Merak ettiğim taşıma için (ağırlığı nedeniyle) pek uygun olmayan bu tabancanın hedef atıcılığı için nasıl bir performans gösterdiği? Örneğin, tetiği (bir p226 ya göre) yumuşak mıdır? Hedef atıcılığı konusunda (mükemmel olduğu söylenen) bir p210 la yarışabilir mi? Bu tabanca hakkında bilgisi olan arkadaşlar yanıtlarsa çok sevineceğim... Selam ve saygılar...

Alıntı

(13-11-2015, 01:26 PM)dr.kara demiş ki: Örneğin, tetiği (bir p226 ya göre) yumuşak mıdır?

Değildir. Ama müdahele ile makul bir hale getirilebilir.

(13-11-2015, 01:26 PM)dr.kara demiş ki: Hedef atıcılığı konusunda (mükemmel olduğu söylenen) bir p210 la yarışabilir mi?

P 210' nun hakkını verebilen birisinin elinde yarışamaz... Ama 25 m mesafeye kadar BHP ile vuruşları iç içe sokan atıcılar da gördüm.

Alıntı

Taşımak için bence gayet ideal boyutları ve ağırlığı var.4 yıldır Bhp standart tabancamı iç kılıfla taşıyorum çok sıcak havalar hariç şikayetim olmadı belki 9 mm tabancalar arasında taşıma açısından en iyi birkaç silahtan biridir.Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi