Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gizli Taşıma (Concealed Carry) ve Silah taşıyan birini nasıl anlarız?
S.a
Herkese merhabalar, uzun süredir misafir olarak ve kısa bir zaman öncede üye olarak forumu takip ediyorum. İlk mesajı yazmam nedeniyle bu açıklamaları yaptım. 4 yıldır Rize de yaşayan biri olarak, Rize silah taşıma oranı yüksek bir il, özellikle ruhsatsız taşıma ve bulundurma ruhsatıyla taşıma çok oluyor.

Alıntı

[Resim: smartcarryholster.jpg]
[Resim: galcoanklegloveholster.jpg]
[Resim: concealed-carryjpg-a6f27a5680af2032.jpg]
[Resim: kangarooholster.jpg]
[Resim: 01_concealedcarrybag.jpg]
[Resim: 04_concealedcarrybag.jpg]
[Resim: case_07-tfb-tm.jpg]
[Resim: concealed-carry-300x296.jpg]
[Resim: Leather_Holster_Glock_Conceal_Carry_Jacket_for.jpg]

Alıntı

Sn Arkadaşlar,

Üzgünüm ama söylemek zorundayım. Bu başlık da, açıkçası açıldığına inanmakta güçlük çektiğim bir başlık. Ben bir silahsever olarak kafamda bu işlerin normalleşmesi gerektiğini, bunu sağlamak gerektiğini düşünüyorum, forumu bir açıyorum hop karşımda, "bunlar bunlar varsa, burada bir anormallik var" diyen bir başlık. "Silah taşıyan birini nasıl anlarız?"
Bana ne bir başkasının taşıdığı silahtan onu anlayamıyorum. Ne gerekçeyle anlamamız gerekiyor?
Taşıyorsa taşısın, oh ne güzel. Ben zaten yeterliliği olsun, taşısın istiyorum. Bunu gayet normal buluyorum..

Hayır, mesleğim de "sokakta silahlı gezen adamları belirlemek" değil ki...
Burada kimsenin böyle bir mesleği olduğu da sanmıyorum...

Her neyse, bu da benim düşüncem...
İfade özgürlüğü vs...Smile

Sevgiler

Alıntı

Sn. syılmaz,

Sanırım yine silahsever olma yolunda 5 yaşımdayım, öğrenecek çok şey var ve hatamı fark ettim diyeceksiniz Smile

Saygılarımla,

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
shooter25
Her silahın dolu olduğunu kabul etmek gibi, her insanında silahlı olduğunu kabul etmek gerekir.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
shooter25
evrenay demiş ki:Her silahın dolu olduğunu kabul etmek gibi, her insanında silahlı olduğunu kabul etmek gerekir.

Wink

Alıntı

1905sss demiş ki:Sn. syılmaz,

Sanırım yine silahsever olma yolunda 5 yaşımdayım, öğrenecek çok şey var ve hatamı fark ettim diyeceksiniz Smile

Saygılarımla,

Sn. 1905sss, 4 buçuk yaşından sonra büyümek istemiyorum. Çocuk olmak daha güzel. Büyüyünce ne oluyor sanki? Smile

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
1905sss
http://www.examiner.com/spiritual-journe...g-your-ego

Alıntı

Bu arada ben gerçekten bu forumu seviyorum, çok keyifli anlar yaşıyoruz. Smile

Alıntı

Selam arkadaşlar.
Bir arkadaşım Amerikada yaşarken taşıdığı tabancasının resmini göstermişti.Şöyle ki; büyükçe metal oval bir kemer tokası,ortasına oturtulmuş 22mm. dört mermi alan küçük bir toplu.Aksesuar gibi duruyor ama gerçek silah (söylediğine göre).. Birde yıllar önce Mercan'da arkadaşın dükkanda oturuyoruz adamın biri geldi elinde bir bont çanta,açtı ve içinden daha memlekete yeni gelen Desert Eagle'ı çıkardı ''abi buna göre kılıf varmı'' dedi,herkes tebessüm ediyor tabii,adam 45 kilo üflesen uçacak,ayrıca daha silahın resmini bile görmemiş esnafa kılıfını soruyor.. Saygılar..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi