Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gizli Taşıma (Concealed Carry) ve Silah taşıyan birini nasıl anlarız?
Omuza asılan bir canta is goruyor..Hatta askısını capraz takarak daha guvenli oluyor..Netbook cantası aldım boyle sorunlara birebir..ayrıca yazın mont vs olmadıgı icin nereye koyacagımızı bilmedigimiz telefon cuzdan icin de iyi...

Alıntı

Sn.Syılmaz

Harika bir paylaşım elinize sağlık çok yararlı oldu...

Saygılar...

Alıntı

Eğer bir yaz günü, Trabzon-Tonya'da cami önünde ceketini çıkarmadan, ceketin kollarını yukarı çekerek abdest almaya çalışan bir bey görürseniz, anlayın ki bu bey gizli silah taşıyan dindar bir abimizdir.

Alıntı

Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Pinus demiş ki:Eğer bir yaz günü, Trabzon-Tonya'da cami önünde ceketini çıkarmadan, ceketin kollarını yukarı çekerek abdest almaya çalışan bir bey görürseniz, anlayın ki bu bey gizli silah taşıyan dindar bir abimizdir.
Big Grin Big Grin

Alıntı

nutkey demiş ki:Yukarıdaki davranış şekillerinin bir çoğunu sergilediğimi farkederek, aslında ''concealed'' filan taşımadığımı farkettim. Teşekkürler Sn. syılmaz.

Sevgi ve saygılarımla

+1

Alıntı

Güzel bir paylaşım olmuş. Emeğinize sağlık

Alıntı

Trabzon ve Rize de pek silahını saklama ihtiyacı duyanı görmedim ama belki ruhsatsızdır onun için olabilir.

Alıntı

kınjal demiş ki:Trabzon ve Rize de pek silahını saklama ihtiyacı duyanı görmedim ama belki ruhsatsızdır onun için olabilir.

Rolleyes

Alıntı

Pinus demiş ki:
kınjal demiş ki:Trabzon ve Rize de pek silahını saklama ihtiyacı duyanı görmedim ama belki ruhsatsızdır onun için olabilir.
Rolleyes
En çok ruhsatlı silah sahiplerini bir araştırın Sn kınjal. İster yöre ister şehir bazında.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi