Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZ ModTR
nette dolanırken yeni rasladım. cz'nin türkiye satıcıları bir site açmışlar, site çok dolu değil ama en azından güzel geldi bana. özellikle bazı yerli sitelerin 2006 yılından beri güncellenmediği dikkate alınırsa... keşke diğer ithalatçılar da birer site açsalar

ismi bir garip ama Smile http://www.mke-tabanca.com/

Alıntı

sayın lupus benim 45 lik tutkumu biliyorsunuz ama ithalatcı firma ile görüşme imkanım oldu rami de geliyormuş yani 97 mi alsam rami mi alsam diyorum

Alıntı

Netten izleyebildiğim kadarı ile;
CZ 97 hala sıfır sorunlu bir silah değildir.
Kabzası aşırı kalındır.
Tetik işlemden geçmedikçe, tam olarak tat vermemektedir.
Eğer bu konularda sorun olmazsa, keyifli bir .45 ACP platform olduğu söyleniyor.
Şahsen kullanma imkanım olmamasına rağmen .45 ACP de birinci tercihim CZ 97 olmazdı.

RAMI başlangıçta sorunları olan, ancak özellikle 9x19 mm de artık bunlardan arındırıldığı söylenen bir silah. BUG sınıfında çok iyi bir altenatif olarak kabul ediliyor, ama maalesef bu silahla ilgili olarak da birinci elden tecrübemiz yok maalesef. Ancak CZ 97 ile macera yaşamaktan ne kadar uzak durmayı istersem, RAMI ile şansımı denemeyi de o kadar çok isterdim.

Alıntı

Sayın LUPUS hocam konu hazır CZ 75'lerden açılmışken sahibi olduğum Cz 75 model silahım için TRU DOT gez ve arpacık seti almak istiyorum yalnız amerikadaki siteler türkiyeye gönderim yapmıyorlar,bana bu konuda önere bileceğiniz bir site yada başka bir temin yolu varmıdır,bilgilendirirseniz sevinirim.Çok teşekkürler...

Alıntı

Yazım ve imla kurallarına dikkat edip forum kurallarını okursanız iyi olur .

Alıntı

Sayın Lupus cz nin chekmate modelinin mod tr ibaresiyle 15 mermi kapasiteli olarak ithalatı mümkün müdür acaba ?

Alıntı

Sn H.Sabbah....

Bu soruyu neden özellikle Sn Lupus a sordunuz bilmiyorum. İtiraf etmeli isminiz gibi sorunuz da manidar.

Demirden korkan trene binmez atasözünü anımsadım bilmem alakasız mı.

Sorunuza gelirsek sorunun muhatabı Cz Türkiye temsilcisi ve Cz satış ofisi ve Cz yetkili teknik servisidir. Onlara sorabilirsiniz. Ankaradaki silahşör Cz nin yetkili teknik servisidir oradan başlayabilirsiniz.

Saygılarımla

Alıntı

(11-08-2016, 11:55 PM)turkmenoglu demiş ki: Sn H.Sabbah....

Bu soruyu neden özellikle Sn Lupus a sordunuz bilmiyorum. İtiraf etmeli isminiz gibi sorunuz da manidar.

Demirden korkan trene binmez atasözünü anımsadım bilmem alakasız mı.

Sorunuza gelirsek sorunun muhatabı Cz Türkiye temsilcisi ve Cz satış ofisi ve Cz yetkili teknik servisidir. Onlara sorabilirsiniz. Ankaradaki silahşör Cz nin yetkili teknik servisidir oradan başlayabilirsiniz.

Saygılarımla

Sayın Türkmenoğlu size ulaşmaya çalışmak için saçma olacak ama buraya mesaj yazmak zorunda kaldım lütfen bana özel mesaj yazın ben size ulaşamıyorum sormam gereken bir konu var saygılarımla.

Alıntı

Sn. Sabbah
Silah ve aksesuar markalarını büyük harflerle yazmanıza rağmen, ülkelerin ve en önemlisi ''Türkiye'nin'' baş harfinin büyük harf ile başlaması gerektiğini, forum kurallarını okumadan önce de bilmeniz gerekiyor.

Alıntı

Satış ilanlarımdan birinden telefonumu bulabilirsiniz. Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi