Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kocaeli'de Poligon var mı?
#11
Sayın forumdaşlar Kocaeli'de almış olduğum duyumlara göre poligon açılıyor. Kendim giderek inceledim ses izolasyonları yapılıyordu. Bir ay içerisinde sanırım bitmiş olur. En kısa zamanda poligon sahipleri ile tanışıp detaylı bilgiler öğrenip sizlere aktaracağım.

Saygılarımla.
 
Alıntı
2 üye teşekkür etti:
karabasan, Gazanfer
#12
Geçen süre zarfında poligon konusunda bir gelişme var mı?
 
Alıntı

#13
http://www.pusat.com.tr/
Açıldı.
 
Alıntı
1 üye teşekkür etti:
madenci08
#14
(16-06-2018, 09:14 PM)Kimble demiş ki: http://www.pusat.com.tr/
Açıldı.

Vatana millete hayırlı uğurlu olsun.Fiyatlar filan nasıl acaba.Bir büyük forum marmara (alış veriş merkezi gibi oldu ) etkinliği yapılabilir mi?
 
Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Pusatt
#15
Sayın madenci08,

Gitme imkanım olmadı. Arkadaşlardan biliyorum açıldığını.
 
Alıntı
2 üye teşekkür etti:
madenci08, serdar_mutlu
#16
Merhabalar,
Bugün Pusat poligonu ziyaret ettim. Çalışanlar gayet ilgili ve kibarlar. Tabanca envanterlerinde sadece yerli modeller mevcut.
Açılışa özel fiyatları adet başı: 4TL silah ve mermi poligona ait olunca, 2TL kendi silah ve merminizi kullanmak isterseniz.
 
Alıntı
2 üye teşekkür etti:
madenci08, Pusatt
#17
Bu konuda Türkiye ortalamasını bilmiyorum.Bir kere Karahisar poligona gitmişliğim var.O dönemde ilk 10 fişek 30 lira sonra atmak istediğiniz her fişek 2 lira ödemiştim.Fişek fiyatları 2 lira değildi tabi.

Elbette doğru bir kıyas yapılacaksa bu İstanbul fiyatlarına göre yapılmalı.İç Anadolu fiyatları çok da baz alınmamalı şeklinde düşünüyorum.
 
Alıntı

#18
(16-07-2010, 09:13 PM)karabasan demiş ki: O bahsettiğin yer tüfek poligonu, bir tane de gebze istikametine giderken, yarımcayı geçince var. Otoban üstünden görebilirsiniz. Ayrıca benim bildiğim bir trap poligonu vardı, Derbentte olması gerek. Ama bundan bir 20 sene önceydi benim bahsettiğim yer.

Arkadaşlar merhaba.
Yeni üye oldum ve tabanca almak için araştırma yapıyorum. 
Değişiklik olmadıysa bildiğim kadarıyla, bahsi geçen poligon
 Körfez ilçe Jandarma komutanlığı içine bulunuyor. Kirazlıyalı da otoban viyadüklerin den birinin altında bulunan Jandarma'nın atışlarını yaptığı bir poligondu. Halen atış yapılıyormu bilmiyorum. Sivile kapalıdır. Paylaşmak istedim.
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi