Kocaeli'de Poligon var mı?
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kocaeli'de Poligon var mı?
Forumu taradım ancak bu konuda bilgiye rastlamadım. Acaba Kocaeli yada Sakarya bölgesinde poligon var mı?

Alıntı

İzmit'de bir adet poligon var. İzmit'de ikamet etmeme rağmen henüz görmüş değilim. Saygılar.

Alıntı

Evin arka bahçesimi Sn. Avcı?? Smile

Alıntı

karabasan demiş ki:Evin arka bahçesimi Sn. Avcı?? Smile

Orası şahsıma münhasır... Avcıya her yer poligon. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Resmi bir adet İzmit'de var ama hiç yolum düşmediğinden tam yerini bilmiyorum. İsmetpaşa stadının arkasında olduğundan başka.

Alıntı

O bahsettiğin yer tüfek poligonu, bir tane de gebze istikametine giderken, yarımcayı geçince var. Otoban üstünden görebilirsiniz. Ayrıca benim bildiğim bir trap poligonu vardı, Derbentte olması gerek. Ama bundan bir 20 sene önceydi benim bahsettiğim yer.

Alıntı

karabasan demiş ki:O bahsettiğin yer tüfek poligonu, bir tane de gebzeye istikametine giderken, yarımcayı geçince var. Otoban üstünden görebilirsiniz. Ayrıca benim bildiğim bir trap poligonu vardı, Derbentte olması gerek. Ama bundan bir 20 sene önceydi benim bahsettiğim yer.

Tam tersine sn. karabasan.
Sn. Avcı41 in bahsettiği yer tüfek poligonu değil..İsmetpaşa stadının ark tarafı tabanca poligonudur.Tüfek poligonu sizin Gebze ye doğru dediğiniz Derince Kağıtsporun trap ve skeet atıcılığı için belediyenin poligonu.Ayrıca birde yuvacık barajı varSmile

Alıntı

bulut_cz demiş ki:
karabasan demiş ki:O bahsettiğin yer tüfek poligonu, bir tane de gebzeye istikametine giderken, yarımcayı geçince var. Otoban üstünden görebilirsiniz. Ayrıca benim bildiğim bir trap poligonu vardı, Derbentte olması gerek. Ama bundan bir 20 sene önceydi benim bahsettiğim yer.

Tam tersine sn. karabasan.
Sn. Avcı41 in bahsettiği yer tüfek poligonu değil..İsmetpaşa stadının ark tarafı tabanca poligonudur.Tüfek poligonu sizin Gebze ye doğru dediğiniz Derince Kağıtsporun trap ve skeet atıcılığı için belediyenin poligonu.Ayrıca birde yuvacık barajı varSmile

Oradan silah sesi geliyorsa kesin Sn.Bulut_Cz'dir yada ben. Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Kaçkaldere İl Emniyet Müdürlüğü nün ki hariç KOCAELİ' n de tabanca poligonu yok arkadaşlar. Bu poligon da emniyet mensuplarına özel.

Alıntı

trkmustafa demiş ki:Kaçkaldere İl Emniyet Müdürlüğü nün ki hariç KOCAELİ' n de tabanca poligonu yok arkadaşlar. Bu poligon da emniyet mensuplarına özel.

Kaşkaldere'yi kapatmadılarmı? Merkeze taşındı diye duydum.?

Alıntı

Aralık ayında Emniyet Müdürlüğü oradaydı. Hatta ek bina inşaatı vardı. Sonradan durumda bir değişiklik olduysa bilmiyorum.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi