Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Colt Python
Aradaslar merhabalar,
95 yilinda alinmis cok temiz maksimum 100 winchester mermi atmis 4" Phyton almayi dusunuyorum.
3200$ dusurebildigim fiyatin uygun oldugunu dusunuyorum ama yine de size sormakta ve paylasmakta fayda var diye dusunuyorum.
Forumda Python icin yapilan yorumlarinizi okudum ve bende cogunluk gibi harika bir silah oldugu kanaatindeyim.
Cep telefonuyla cektigim fotograf ektedir.

Eklenti Dosyaları Resim(ler)

Alıntı

Harika silah efendim. Kaçırmayın derim. Azıcık daha fiyat düşürtmeye çalışın. Hernekadar birader benim sw model 29'u, 6000$ gibi absürd bir fiyata sattı ise de, ikinci el silahlarda 3000$ uç rakamdır. Siz o delilerden olmayın. Ve en önemlisi işini çok iyi bilen bir uzmana silahı inceletin.

Saygılar.

Alıntı

Sn. Mustang, Phyton hakkında fazla bilgim yok, fiyatı uygun geldi bana ama konuyla ilgili arkadaşlar daha net yorumlar. Benim tavsiyem babanızdan bile alsanız silahın temiz, 100 mermi atılmış vs laflarına fazla itimat etmeden usta birine baktırmadan almayın. Denildiği kadar temiz ise ben bile alırım valla 3000 dolara Smile İnşallah temizdir ve alır, güle güle kullanırsınız.

Saygılar.

Alıntı

Arkadaslar,
Silahin temizligi konusunda supem yok,yakin zamanda ayni arkadastan Colt Mustang aldim ve silahin orjinalliginden emin oldum.
Fiyat icin fazla israrci olmadim, Mustang le ayni bedele anlasicaz gibi.
Tesekkurler

Alıntı

Bu yılın başlarında benzer bir silah 3000 tl ye satıldı, kabzası orjinal değildi, ancak yine çok kaliteli bir kabzası vardı. Bende silahı düşündüm ancak forumdan 686 serilerine göre daha iyi silahlar olduğunu, rakam aralığının ise 2000 tl ye 0'a yakın 686 lar varken en fazla 3000tl, o da meraklısına edeceğini gördüm.

Piyasada soruşturduğumda ise şart ne olursa olsun toplu tabancalara olan rağbetin düşük olması nedeniyle bu tür silahların ruhsat bitim süresine son birkaç gün kalana kadar meraklısı beklenerek bahsettiğiniz rakamlar istendiğini, sonrasında da rakamların tl olacağını söylediler.

Aynı şekilde 3500 dolar istenen silaha 2500 teklif ettim 3000 TL ye satıldı. Aynı rakamı bende verirdim ama pazarlık kapısı için vermemiştim. Geçtiğimiz günlerde de beyaz renklisini yine 3000 TL ye sattılar, silahı görmedim.

Forumdan öğrendiğim ve benimde benimsediğim bir söz var, silah verdiğiniz kadar rakam edecek türden bir model.

Saygılar.

Alıntı

Sn. Mustang
Ben de bir Colt Python matte stainless steel 6" sahibiyim. Bir revolver olarak söylenecek hiç bir şey yok.
Fiyatı biraz daha aşağı çekmeye çalışırsanız sizin için iyi olur. Eğer silahdan veya satan kişinin söylediklerinden eminseniz ve bir revolver istiyorsanız kaçırmayın derim.
Forumumuzdan Sn.lupus üstadımızın bu konu ile ilgili yazılarını okursanız karar vermenizi daha da kolaylaştırır diye düşünüyorum.
Saygılar.

Alıntı

Tesekkurler Arkadaslar,
Hayirli olsun dedik bugun, islemlere basliyacagim.
Mermi sesi baya farkli diger silahlardan. Tek sorun Izmitte poligon yok ,nerede nasil atisa gideriz onu dusunuyorum.
Tasima ruhsati almaya calisacagim.

Alıntı

Şimdiden hayırlı, uğurlu olsun Sn. Mustang. İyi günler de kullanın.
Saygılarımla..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi