Yeni Colt DAO...
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Colt DAO...
Kara demiş ki:Kafalarında nasıl bir müşteri profili varki bu silahı dizayn eden mühendislerin ?

1911 in sağmalısı, hem belden sıyırırken rahat olur kertiksiz, alemyonu da paslanmaz..

Alıntı

Muhehehehehe çelik ve ahşabın müthiş uyumu.Big GrinGüzel olmuş güzel,birde polimere döndülermi tam olur.Big Grin

Alıntı

Polimer 1911? Öyyk! Jeff Cooper mezarında ters döneli çok olmuştur.

Firmalar da bunuyormuş demekki... Rahmetli Vehbi Koç'un bir lafı vardı; "Sanayii'de iki türlü kalıcı olunur, ya herkesin yaptığını herkesten iyi yapacaksın, ya da kimsenin yapamadığını yapacaksın." Tabanca piyasası zor piyasa, o yüzden ilk şıkkı es geçmek işlerine geliyor. "Herkesin yaptığını herkesten iyi yapmak." ise "Adam gibi adamların" işi...

Saygılar...

Alıntı

merzifonlu demiş ki:Polimer 1911? Öyyk! Jeff Cooper mezarında ters döneli çok olmuştur.

Sn.Merzifonlu;

DAO tetiği yapan polimeride yapar az bekleyin ve görün.Big GrinBuna çağdaşlaşma politikası deniyordu galiba.Bir nevi çağa ayak uydurma.Big Grin

Alıntı

Bu çalışmayı daha önce görmüştüm. Colt severlerin yüreğine indirmemek için paylaşımda bulunmamıştım. Paraord'ları kınarken orjinali kendinden geçmiş.

Alıntı

Sınırsız silah modelleri içerisinden cüzi rakamlara yine sınırsız silah edinilebilen ülkelerde eminim çok alıcısı, beğeneni çıkacaktır. Olaya bizler gibi sıkıntı içerisinde hobicilik mi mazoşistlik mi ne yaptığı belli olmayan kişiler açısından bakınca tabii ki lüzumsuz gereksiz.

Alıntı

Phyton'ı üretimden kaldırın, 1991 duble aksiyon koyun... N'oluyor size yahu? Oldu olacak sürgüye bir emniyet mandalı bir de duvar yazısı koyun, olsun bitsin...

Alıntı

nurikilligil demiş ki:Estetik yönden de rezalet olmuş..

Size katılıyorum alta yazdığınız kişisel mesaj da çok mantıklı. Smile

Alıntı

'' Taurus PT-1911ler, Kimberler, Para Ordnance 'lar nasıl bu kadar kısa sürede palazlandılar ..'' diye merak eder dururdum... Meğer ki yegane sebebi Colt ' un yanlış silah politikaları imiş.

Alıntı

baris demiş ki:Ayni LDA gbi, bu da `[b]solution for a non-existing problem[/b]`, Jeff Cooper mezarinda ters donuyordur...

+1...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi