Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 3.75 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BIÇAK KOLEKSİYONU YAPANLAR İÇİN DOLAP VE CANTALAR
Sn.çatana
Bıçak dolabınızın bittikten sonraki resimlerini paylaştınız mı ben mi kaçırdım. Saygılarımla

Alıntı

Sn. Tekoğlu

Zaman geçince unutmuştum hatırlattığınız için teşekkür ederim yarın fotoğrafları paylaşırım.

Saygılar.

Alıntı

Sn.çatana
Mümkün olursa maliyet, usta bilgisi, memnuniyet derecesi, kapasite bilgilerini de sizden bekleriz. Saygılarımla

Alıntı

Değerli arkadaşlar, Sn. 1905sss'in mesajında görerek yaptırdığım dolabın fotoğraflarını paylaşıyorum.

[Resim: dsc02611b.jpg]

[Resim: dsc02613vt.jpg]

[Resim: dsc02612jn.jpg]

alt tarafa ilave tekerlekli bir çekmece daha yaptırdım böylece dolap hem yükseldi hem de hareketli hale geldi.

saygılar.

Alıntı

En üstteki çekmecenin ölçüleri derinlik 55 cm genişlik 40 cm yükseklik 5 cm. En alttaki çekmeceye gelince derinlik 65 cm oluyor. Altta bulunan tekerlekli büyük çekmece 65*32*40 cm.

Ben oldukça memnunum başta malzeme ağır gelmişti (2cm) ama tekerlekler takılınca hiçbir sorun kalmadı kullandıkça sağlam olması gerektiği ortaya çıktı yani ideal kalınlıkta malzeme seçilmiş diyebiliriz.

En üstte tespihlerimin bir kısmı duruyor altta bıçak ve çakılar en alttaysa çakı ve bıçaklara ait kutuları saklıyorum.

Çekmecelerden çıkanları başka bir başlıkta paylaşıp buraya link vereceğim.

Maliyeti tam hatırlamıyorum usta ve maliyeti özel olarak isteyen olursa kendisiyle paylaşırım.

Saygılar.

Alıntı

Sn.çatana
Toplam kaç çakı sığıyor. Saygılarımla

Alıntı

Sn. tekoğlu,

Çakıların boyuna göre değişir tabi ama rahat olsunlar seyredeyim derseniz çekmece başına 5 çakı rahat rahat geniş geniş sığıyor. Önceliğiniz saklamaksa 10 çakı birbirine değmeden durabilir. Ben henüz dolduramadığım için limitleri deneyemedim Smile

saygılarımla

Alıntı

Sn.çatana
Çok güzel olmuş. Güle güle kullanın. Dolabın limitlerini denemeniz dileklerimle. Saygılar

Alıntı

Çok güzel olmuş,selamlar.

Alıntı

Sn. tekoğlu

Çok teşekkürler daha iyileri sizin olsun inşallah şimdilik içindekiler bunlar.

saygılar

[Resim: dsc02616zs.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi