Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoeger kullanıcılarına bir uyarı
Maşalı kılıf ihtiyacı hissedip sanırım muhtar kılıfı deniyor kilitli kılıflardan almıştım. İlk kılıfa sokuşta hırrt tarzında bir sürtme duyunca o sinirle kulaklarını kesmiştim kılıfı bir daha kesinlikle üstünden herhangi birşeyle kilitlenen kılıf almayacağım.

Ps: Bahsi gecen kılıf markası ile alakalı değil sadece model ile alakalı bir eleştiridir.

[Resim: Resim097.jpg]

Alıntı

O "kulak"ları daha çok ısırarak koparmışsınız gibi duruyor... Big Grin

Sünnet edilen Master's Holsters mı?

Alıntı

harun demiş ki:O "kulak"ları daha çok ısırarak koparmışsınız gibi duruyor... Big Grin

Aslında saldırıp parçaladım denebilir. Evet dediğiniz marka Sn.Harun.

Alıntı

Avcı41 demiş ki:
harun demiş ki:O "kulak"ları daha çok ısırarak koparmışsınız gibi duruyor... Big Grin

Aslında saldırıp parçaladım denebilir. Evet dediğiniz marka Sn.Harun.

Mehmez Oğuz görmesin. Bir daha dükkanın önünden geçirmez sizi. Big Grin

Alıntı

Sayın zuchero bu tarz karalamaya firma olarak anlam vermiş değiliz,evet size cevabımız biraz ağır olmuş olabilir,eleştirilere de açığız tabi ki,sonuçta müşteri memnuyeti bir firma için önemli bir faktördür,fakat dikkat ettiyseniz bahsetmiş olduğunuz kılıfın arkasında kesinlikle masc logosu yoktur.bizim ürettiğimiz bütün kılıflarımız (masc logoludur) stoeger değil. Lütfen bize kullanmış olduğunuz stoeger marka kılıfınızı gönderin size masc holsterin ürettiği kılıflardan hedıye etmek istiyorum.masc holster olarak türkiyede deri kılıf satışı ile ilgili 2-3 firma ile daha yeni distributörlük görüşmeleri yapmaktayız.Umarım sizi küstürecek bir cevap vermemişizdir,kılıfınızı sabırsızlıkla bekliyoruz SAYGILAR.

Alıntı

Heh, yalancı çıktım! Yanıt verilmiş, ve kibar bir yanıt verilmiş. Şaşırtmaya devam edin beni. Saygılar.

Alıntı

Sn Mascholster,
Ürünün size ait olmadığını söylüyorsunuz. Her ne kadar Sn Balkan'ın resmettiği sealed poşet, içerik vs aynı olsa da bu konuda size itimat etmek durumundayım.
Keşke baştan beri ürüne ait resimleri talep etseydiniz de beni çeşitli hususlarla itham etmeseydiniz.

Teklifiniz için teşekkür ediyorum. Belki acemilik ve tecrübesizliği üzerimden atabilirsem ve yeterince azimle çalışırsam bir gün sizin kılıfınızı kullanma şerefine nail olabilirim.

Saygılar

Alıntı

(24-11-2010, 12:31 PM)lupus demiş ki:
zucchero demiş ki:Stoeger marka silahlar için Masc Holster tarafından üretilen ve orijinal kılıf olarak belirlenen 'thumb release' (maalesef türkçe karşılığını bulamadım) türü kelebek kılıflarda yaptığım silah çekme çalışmalarında emniyet kapalı konumda iken emniyet mandalının kılıfın iç yüzeyinde bulunan soldaki çıkıntıya takıldığını ve emniyetin açıldığını fark ettim. Bu durum defalarca tekrarlandı. Stoeger markasına ait tüm modellerde aynı durumun tekrarlanacağını zannediyorum. Özellikle mermi namlu ağzında konumunda silah taşıyanların ciddi bir kaza yaşanmaması adına bu duruma dikkat etmesini rica ediyorum.

mascholster demiş ki:Sayın zucchero sizin belırtmış olduğunuz stoeger marka tabanca kılıfının bugüne kadar ımalatını yapmadık.Dikkat ettıysenız bütün kılıflarımızın ön arpacık kısmında yaklaşık 1 cm çıkıntı vardır,bunun sebebı sılah çekişinin hızlı olması ve arpacığın kesinlikle takılmaması.Fakat sahtesini kullanıyorsanız lütfen bizimle temasa geçin size yardımcı olalım.Bu yazdıklarınızı sızın bilgisizliğinize ve acemiliğinize bağlıyorum,umarım zaman içinde tecrübe kazanırsınız.üretmiş olduğumuz bütün kılıflarımız tek tek kontrol edildikten sonra satışa sunulmaktadır.BİLGİNİZE !!!!!!
Sn.mascholster, öncelikle müşterilerinizin ne söylediğini okuyup veya dinleyip anlamaya çalışın, Sn.zucchero ' nun bahsettiği sorunla, sizin verdiğiniz cevabın hiç bir alakası yok!...

Bu arada sanırım Sn.zucchero ' yu da silahı sadece bir saat veya cep telefonu gibi sosyal statü sembolü olarak taşıyan, kılıfı da sadece silahını üzerinde gezdirmek satın alan ve hayatında kılıftan silah çekme gibi taktik eğitimlerle işi olmayan, bilgisiz ve acemi müşteri kitlenizin klasik bir temsilcisi sandınız... Yerli üreticilerin kendileri için kılıf ürettikleri kullanıcı ve müşteri kitlesi için kılıf üretmek son derece kolaydır. Son yıllarda yerli üreticilerimizin bir kısmı bu işin standardlarını belirleyen ABD' ye bile kılıf sattıkları safsatası ile reklamlarını yapmaya çalışsalar da, bu işi gerçekten bilen ve konuya hakim olan kişiler, bu kılıfların hangi fiyata, hangi distribitörün veya fasoncunun kar amacına ve ne tip müşteri kitlesine hitap ettiğini, özellikle de bu kılıfların fonksiyonel standardlarını çok iyi bilmektedirler...

Değerli arkadaşlar, bu konu yerli üreticilerin tipik yaklaşım tarzı ve mantığının anlaşılması bakımından çok güzel bir örnek...

Ağamızın dediği gibi, '' At, avrat, silah...Hepsi yabancı olacak...'' . Bunlarla ilgili her türlü emtia da yabancı olacak...

+1

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi