Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoeger kullanıcılarına bir uyarı
Arkadaşlar acaba sn.mascholster gerçekten kılıfı üreten firmanın temsilcisi mi?

Alıntı

auris34 demiş ki:Arkadaşlar acaba sn.mascholster gerçekten kılıfı üreten firmanın temsilcisi mi?

Ben inşat işi yapıyorum, başka birinin yaptığı inşaat hakkında eleştiri yapılırsa hiç üstüme almazdım ve cevap vermezdim...

Alıntı

auris34 demiş ki:Arkadaşlar acaba sn.mascholster gerçekten kılıfı üreten firmanın temsilcisi mi?

Sayın auris 34, kim olduğunu biliyorum efendim. Kendisi, bu güne kadar, "Yerli kılıf kullanma ma!" sebeplerimin, vücud bulup klavye kullanabilir hale gelmiş şekilidir efendim!

Alıntı

http://www.mascholster/ProductDetail.aspx?PhotoId=153

Düzeltiyorum, bahse konu firma, böyle bir model yapıyormuş. Açıkça ilk kez görüyorum
Ancak tek modelde...

Halbuki aşağıdaki modelde de aynı mantık uygulanmalıdır...

http://www.mascholster/ProductDetail.aspx?ProductId=46

Alıntı

mascholster demiş ki:Bu yazdıklarınızı sızın bilgisizliğinize ve acemiliğinize bağlıyorum,umarım zaman içinde tecrübe kazanırsınız
Ben de üretim yapıyorum(kılıf değil). Müşteri şikayeti geldiğinde nedir ne değildir öğrenmeden hiçbir zaman bu şekilde tepki vermedim (gerçekten içimden öyle düşünsem bile bu şekilde davranmam). Hiçbir üretici veya esnafa bu tepkiyi yakıştıramadığım için gerçekten üretici firma temsilcisi mi değil mi diye şüphe uyandırdı.

Alıntı

auris34 demiş ki:
mascholster demiş ki:Bu yazdıklarınızı sızın bilgisizliğinize ve acemiliğinize bağlıyorum,umarım zaman içinde tecrübe kazanırsınız
Ben de üretim yapıyorum(kılıf değil). Müşteri şikayeti geldiğinde nedir ne değildir öğrenmeden hiçbir zaman bu şekilde tepki vermedim (gerçekten içimden öyle düşünsem bile bu şekilde davranmam). Hiçbir üretici veya esnafa bu tepkiyi yakıştıramadığım için gerçekten üretici firma temsilcisi mi değil mi diye şüphe uyandırdı.

Aynen katılıyorum...Hiçbir müessese sahibi böyle bir yanıt vermez..Bilakis, biraz düşünür, şurada 3 bin küsür üyesi olan bir silah platformunda böyle bir izlenim bırakmak yerine, "gönderin yapalım eksikliği varsa" der, bir de kılıf hediye eder..

Alıntı

Sn.Zucchero,
Bugün biraz zaman bulabildiğim için sözünü ettiğiniz problemi görüntülemeye çalıştım. Umarım sorunu izah etmek için faydalı olur.

Sevgi ve saygılarımla.

[Resim: th_MOV00936.jpg]

Alıntı

harun demiş ki:135 Lira mı?
Aman tanrım ABD fiyatı!
İtalyan deri kullandırıp 25 Euro'ya satıyorum. Ne salakmışım. Hemen satış fiyatlarımı değiştireyim...

Sn.Harun Bey,

Hazır bu işin ticaretini yaptığınıza göre şu linkteki (http://www.desantisholster.com/store/SEA...-8000-8040) iç kılıftan getirebilirseniz forumun Cougar kullanıcılarını ihya edersiniz efendim. Sn. zucchero ile aynı kılıfı kullanmak zorunda olduğum için aynı sıkıntıyı yaşamaktayım.

Sevgi ve saygılar.

Alıntı

balkan demiş ki:Sn.Zucchero,
Bugün biraz zaman bulabildiğim için sözünü ettiğiniz problemi görüntülemeye çalıştım. Umarım sorunu izah etmek için faydalı olur.

Sevgi ve saygılarımla.

Sn.balkan,
Siz de acemi ve tecrübesizmişsiniz Smile

Alıntı

auris34 demiş ki:
balkan demiş ki:Sn.Zucchero,

Sevgi ve saygılarımla.

Sn.balkan,
Siz de acemi ve tecrübesizmişsiniz Smile

Hiç sormayın sevgili auris34, bu zihniyetin ürettiği bir ürünü kullanmak zorunda kaldığım için ayrıca kendimi tuzlanarak yenilen bir meyve gibi hissediyorumTongue.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi