Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revizyon ?
Selamlar,
Ghost TR-02 modelini yaklaşık 14-15 ay önce satın aldım. Forumu uzun süredir takip etmiyordum, anladığım kadarıyla silahta revizyona gidilmiş. Revizyondan faydalanan arkadaşlar silahta hangi parçalarda değişiklik olduğu ve bunun için bir ücret talep edilip edilmediği bilgisini paylaşırsa sevinirim. Yakında şarka gideceğim, gitmeden bu kampanya veya revizyonlardan faydalanmak istiyorum.

Alıntı

Sn.babtumam tabancanızı 14-15 ay once aldığınıza göre ; plastik şarjörlü model olmalı.
Ghost'a yapılan en onemli revizyon şaç şarjör uygulaması. Bunun için alt gövdenin de değişmesi gerekiyor yani tabancanızı göndermeniz gerekiyor. Tabancanızın durumunu en iyi siz biliyorsunuz eğer çalışıyorsa, revizyona ihtiyac yok bence, karar sizin.
Yeni tetik uygulaması ; tamamen bitmiş değil, eksikleri var bu yüzden ben tabancama yeni tetik uygulamasını yaptırmamıştım. Bu 2 uygulama için; üretici ücret talep etmiyor.
TR02ng modellerindeki novak gez ve uzun tırnak için, sürgü (kapak) değişmesi gerekiyor. Bunun için firma ile görüşmeniz gerekir.
Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi