Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COLT PHYTON RESİMLERİ 1
[Resim: c9ihc5pc.jpg][Resim: yw7c7j28.jpg][Resim: oxfgje8d.jpg][Resim: 7djfn66h.jpg][Resim: fz7otcss.jpg][Resim: j6w35lhy.jpg][Resim: w38awlke.jpg][Resim: 8beu9ytm.jpg][Resim: gb7qim28.jpg][Resim: 429t4fzv.jpg]

Alıntı

[Resim: j78jfevn.jpg][Resim: yloynchp.jpg]
[Resim: lptybw7a.jpg][Resim: e37dieuq.jpg]

Alıntı

Sn.silverking, emniyet mandalı eklenmiş Python'u daha önce tartışmıştık;

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=1515

Nuri Paşa' nın yorumu olaya son noktayı koymuştu...Big Grin

nurikilligil demiş ki:Ya ben geleneksel yurdum çokbilmişliği içindeyim ya da Bu Amerikan milleti gerçekten dedikleri kadar gerizekalı..

Dünya üzerindeki reklam-kültürel yayılma avantajlarını geçtim, ortalama 40000 dalırs yıllık geliri olan, 300 milyonluk silah, özellikle de klasik silah düşkünü bir pazar, silah edinmenin ekstra maliyet ve çaba gerektirmediği bir devlet-eyalet mevzuatı var malzeme olarak ortada..

!50 yıllık sınai ve ticari kültürü olan koskoca silah devleri, evveliyatında Beretta son yıllarda Glock tırsıntısından türlü maymunluk peşinde koşmaktalar..

Payton gibi veya diğer yılan serisi gibi dünyanın sonu gelse yine müşterisi olacak silahların üretimini durduran firma evveliyatında bu tür maymunlukları da denemiş demek ki, yakışır..

Evet bir naylon 500 gibi dolara satılamabilir belki hepsi ama bu silah dediğin günlük tüketime ait bir olgu değil, ayrıca total meblağı örneğin bir otomobil gibi hatrı sayılır bir toplam da değil..

Seveni heveslisi 500 dalırs daha fazla verir alır çelikten mamul gerçek silaha, ama yok cümle türden firmanın başına sektörle ilgisi olmayan piyasa dahisi zibidiler getirmek moda ya , bu ezber papağanları da üniverisitede ne öğrenmiştir; ''maliyetleri düşür''

Hemen uygular genç piyasa dahisi, nedir ilk yapılacak şey, kalite kontrolü azalt, malzeme ve işçilik maliyetlerini düşür, daha kötüsü maliyetleri düşürülemeyecek modelleri üretimden kaldır..

Ulan zibidi , silah bu, yumuşak popon için üretilmiş ısıtmalı klozet kapağı değil, bunu alacak adam , bak adam diyorum, beşyüz dolar da verir, binbeşyüz de, sen git firmanın hisselerini sat borsada, yıkıl...

Alıntı

Gözümden kaçmış sayın Lupus, kusura bakmayın.

Alıntı

[Resim: python-nickel.jpg]
[Resim: xcolt2.jpg]
[Resim: xcolt.jpg]

Alıntı

Bayram Şekeri Smile
[Resim: pyton.png]

Alıntı

Sn. ilksurfer,
Bizimkisi şekerse sizinki çifte kavrulmuş lokum Rolleyes

Alıntı

[Resim: 7054879739_bc768b1e5b_b.jpg]
RMJ Shrike & Colt Python by ilksurfer, on Flickr

[Resim: 6908791522_500f4508fe_b.jpg]
RMJ Shrike & Colt Python by ilksurfer, on Flickr

Alıntı

Balta ve silahın yan yana bu kadar uyumlu duracağını hiç tahmin edemezdim. Gerçekten çok güzel bir kare olmuş, elinize sağlık.

Saygılarımla...

Alıntı

Sevenlerine. Fakat yanında krikoyu unutmayın Shy
[Resim: 169911.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi