Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REMİNGTON 870 Marine av tüfeği satışta
15-04-2010, 09:12 PM (Bu Mesaj 15-04-2010 09:52 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : lupus.)
REMİNGTON 870 Marine av tüfeği satışta
Arkadaşlar Hilal Av' ın sitesinde araştırma yaparken bu ürünü gördüm, malumunuz Remington 870 pompalı tüfekler arasında oldukça güvenilir ve kendini ispatlamış modeller arasında.

http://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=2362

Bu ürün ve üretim yeri hakkında bilgisi olan var mı? Winchester 1300 Defender tüfeklerin namlularının Türkiye'de çeşitli firmalar tarafından üretildiğini ve buna bağlı problemler yaşandığını sanırım pek çoğunuz biliyordur, Remington 870 eğer orjinalse envantere katmayı düşünmekteyim, konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa sevirim.

Hepinize saygılar.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
16-04-2010, 02:00 AM
RE: REMİNGTON 870 Marine av tüfeği satışta
Sayın Fmj, envanterinizde slug namlu yok ise, aynı siteden gayet hesaplı olan Benelli'yi tavsiye edebilirim. Elbette bir marine estetiği alamazsınız, ancak slug namlu konusunda, fiyatına göre yeterli olduğunu şahsi tecrübemle ifade edebilirim.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
16-04-2010, 02:53 AM
Evet supernova tactical yada sluggerda düşündüğüm modeller arasında yanlız aynı kasayı kullanan 2 model arasındaki kabzeli dipçiğin 700 tl fiyat farkı oluşturması biraz garibime gitti.
bildiğim kadarıyla tüm super novalar çelik kasalı,tacticalle sluggerınsa sightlardan namlularına kadar hemen herşeyleri aynı,tavsiye için teşekkürler.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
16-04-2010, 01:02 PM
Sn.Fmj ve Sn.Meftae,
Sn.M16a2'nin yorumu üzerine Ankara Turaç'ta bulunan bir 870 Marine örneğini görmeye gittim.
İnanın elinize metalik renk soba boyasını alın, kendi tüfeğinizi daha kaliteli boyarsınız. Remington kutusu, fabrika etiketleri filan herşey tamam, ancak marka ile ürün arasında büyük tezat vardı.
Üstelik forumda 870 kullanan bir kaç kişiden teyid ettiğim bir konu olan 870 kasasının düz olması hadisi de yoktu, yani şerit açılmıştı kasa üzerine.
Velhasılı kelam, boyanın çok kötü olduğu görüşündeyim. Bence sakın ama sakın bu modeli incelemeden almaya filan kalkmayın. Ya da daha uygun fiyatlara ikinci el siyah renk 870 slug düşünebilirsiniz.
Ankara'da fiyatını şu an hatırlamıyorum ama Sn.Ceycey ve Sn.Barış ile bir silahçıya gittiğimizde çok temiz durumda ahşap kundak ve dipcikli bir 870 Slug vardı. Hatırladığım kadarı ile şu an piyasadakilerden fiyatının altında ve inanın iki katı kalitedeydi.
Sn.Fmj eğer Ankara'ya yolunuz düşer ise satılmadıysa ikisini karşılaştırabilirsiniz.
Saygılar,
TT

Muzzletac.com
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
21-01-2012, 04:42 AM
Ben de marine modelini almayı düşünüyordum 870'in ama sayın TT'nin yorumundan sonra hevesim kırıldı. Marine konbinasyonunun aynısı nikel kaplamasız 870 (police modeli gibi) Türkiye'de yok mu acaba? Av tüfeği şeklinde istemiyorum.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
23-01-2012, 03:42 PM
Sn.lyqm konu oldukça eski,ben Sn.TT'nin yorumuna katılmayacağım,tüfek mat kaplama olduğu için belki kendisi öyle bir yorumda bulundu.Geçenlerde 110 fişek yaktım tüfekle,fişek atım yatağında barut kalıntısı yada kararma dahi yoktu,oldukça şaşırdım,namlunun altında olan şarşör uzatmada,namlu ucundan çıkan ateş sonucu hafif bir kararma olmasa tüfeği temizlemeye dahi gerek yoktu.Tüfek çok dengeli ve çok kaliteli.Ben seçimimden dolayı çok memnunum.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
04-11-2012, 01:02 AM
Bende bir Marine modeli almayı düşünüyorum ama Sarsılmazı aradığımda görüştüğüm beyfendi kasım sonu gibi yeni Remington 870 lerin geleceğini içlerinde express tactical ve police modellerındende örnekler olduğunu söyledi.Ben biraz daha bekleyeceğim.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
04-11-2012, 02:26 PM
Sn miharbi teşekkürler.Siyah ve ahşap gerçek bir 870 slug istiyordum ne zamandır ben de.Umarım 47 cm namlu modeller de gelir.

Bazen pıçak, sadece pıçaktır :)
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
04-11-2012, 02:44 PM
(04-11-2012 02:26 PM)nurikilligil Yazdı:  Sn miharbi teşekkürler.Siyah ve ahşap gerçek bir 870 slug istiyordum ne zamandır ben de.Umarım 47 cm namlu modeller de gelir.

Remington 870' in '' slug '' namluları 51 cm Paşam...Smile 47 cm' de ısrarcı iseniz Benelli' ye dönmeniz gerekir...Smile

Eğer Police modeli gerçekten gelecekse ve insan fiyatından satışa çıkarsa, elimdeki 870 Express' i satıp, bir Police modeli almayı kesinlikle düşünürüm...

'' Savaşçı ve süvari hayatımız sayesinde, adı yabancıları titreten bir millet olduk. ''
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
04-11-2012, 03:40 PM
Yabancı forumlarda "nerede o eski rem870 ler" diyor kullanıcılar, acaba s&w nin yaptığı gibi maliyet düşürmek için kaliteden ödün mü verdiler ?

ANBU
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS