Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 8 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Fotolarimiz 2...
F.T. demiş ki:
harun demiş ki:Maşallah!
3 tane koleksiyonluk, 1 tane de günlük taşımaya silah.
Bu memleket için güzel derleme. Wink

+1, 5. ve son taşımayı merakla bekliyorum. P210?? Smile
Yani...
Bunların arasında doku reddine uğrayıp, atılmadan durabilecek tek tabanca sanırım bir P210 olur...Cool

Cok güzel silahlar cook. Hep zevk ile kullanin sayin Evrenay.
Luger´iniz de mi tasima ruhsatli?

Sn. Evrenay, imrenilecek silahlar hepsi, paylaşım için teşekkürler.
Bir lüfelver eksik, onuda katarsınız herhalde(sn kara)
++1
Bunların arasında doku reddine uğrayıp, atılmadan durabilecek tek tabanca sanırım bir P210 olur...sn(lupus) +++1
Güzel günlerde ,güzel yerlerde ,güzel insanlarla kullanmanızı dilerim.
O büyük tabanca çalışıyormu acep merak ettimde?Big Grin

Arkadaslar iyi dilekleriniz icin cok tesekkür ederim.

Sayin Kara ve sayin T.T. revolver sever degilim.

Sayin lupus, affiniza siginarak P210 u sekil olarak pek begenmedigimi söylemek istiyorum. Belki yakindan göresem fikrim degisebilir. Burada Karadenizli bir arkadasim kafaya koymus, bir Sig p210 Blue alacak (tabi kaptirilmak istemiyor, o yüzden bekliyor). O alirsa inceleme sansim olacak. Belki ondan sonra fikrim degisebilir. Ama bir silaha da 8000 USD verilmezki!

Sayin Altunhan, parayi savurtturacak kadar zengin degilim. Bizimkisi mümkün olan en düsük bütcelerle zevk tatmini. P08 Artillery'i de, Luger'in Bati ve Orta Anadolu bayisinden takasla aldim. Sagolsun kendisi benim ona Almanya'dan getirdigim sarjörlerden birisini de bana hediye etti :-) . Eger sizde Almanya'da orjinal ve calisir durumda P08 sarjörleri bulursaniz, ki bunlar genel olarak Güney Almaya'da Suhl civarinda toplanmis, mutlaka almanizi tavsiye ederim. Özellikle 1. dünya savasi öncesi oyma sarjörlerden bulursaniz kacirmayin. Ayrica basta yan kapak olak üzere balistik olmayan bütün parcalardan toplayin, ileride bir gün Türkiye'ye dönerseniz cok dua alacaginizi garanti edebilirim.

Bundan sonra eger temizi denk gelirse bir Tugrali Browning düsünüyorum. Ama orjinal menevisi ile duruyor olmasi lazim ki göz zevkimizi bozmasin.

Sizlerin önerecegi, calisma sistemiyle olsun, yapim yiliyla olsun, yapildigi kurumla olsun diger yari otomatiklerden ayrilan baska yari otomatikler varsa, okumaktan mutluluk duyarim.

tokoglu demiş ki:O büyük tabanca çalışıyormu acep merak ettimde?Big Grin

O tapanceyle atma firsatim olmadi malesef. Namluyu temizlemekle gecti vaktim. Malum uztun fircala fircala bitmiyor.

Gazladilar bize artik yapacak birsey yok Tongue

Duyduguma göre sizde de bir .38 Super varmis, hele görelim sunun endamini sayin tokoglu Cool .

evrenay demiş ki:............................... ................ ........................................ Ayrica basta yan kapak olak üzere balistik olmayan bütün parcalardan toplayin, ileride bir gün Türkiye'ye dönerseniz cok dua alacaginizi garanti edebilirim.
.....................

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...53#pid6253
Sn. evrenay, Sn. Altunhan ve değerli arkadaşlar;
156. mesajda gördüğünüz üzere elimizdeki Luger'ın yan kapağı hem orijinal değil, hem de berbat durumda. Bir şekilde daha düzgün bir yan kapak bulabilen bir arkadaşımız olursa benimle irtibat kursun lütfen. Sn. evrenay'ın garanti ettiği duanın birkaç mislini ben garanti ediyorum. Hele de kapağın üzerinde seri numarasını son iki hanesi olan 70 rakamı varsa hoca tutup peşinizde gezdirerek 24 saat dua ettiririm...

Sn. Evrenay hayırlı olsun. Şiteyrin yeri nasıl da belli. Boşluğu doldurmak için orak, çapa takmaya müsait birşey de edinmişsiniz. Güle güle kullanın.

Ayrılık bitti ve kızıma kavuştum Smile

Resimler biraz acele oldu kusuruma bakmayın, güzel kompozisyonlarla çekeceğim resimleride paylaşacagım inşallah.

Yarın fırsat bulursam ilk atışımıda yapıp izlenimlerimi sizlere aktarırım.
İlk resimler bunlar devamları geliyor. Malum yüklenmesi zaman alıyor Sad

Saygılarımla.
[Resim: IMG_0001_2.jpg][Resim: IMG_0003_2.jpg][Resim: IMG_0006_3.jpg][Resim: IMG_0013.jpg][Resim: IMG_0012.jpg]

[Resim: IMG_0011.jpg][Resim: IMG_0018.jpg][Resim: IMG_0017.jpg][Resim: IMG_0016.jpg][Resim: IMG_0021.jpg]

Sonunda hurmetli iksfayvf ile muserref olduk efendim, gercekten kalitesi belli oluyor.
Zahmet olmaz ise, kabza onundeki hatlarin da bir detay fotosunu rica edebilir miyim? Tetik korkulugu onundeki patern ilginc geldi, orada nasil merak ettim de...

Gule gule kullaniniz, elimizde Sn. ilksurferin arsenalinde (henuz) bulunmayan bir parca daha cikti, daha once sn. tokoglu ve diger "barabelli" sahipleri ile direniyorduk, artik yeni destek geldi, bir dure daha kebap resimlerini kullanmak zorunda kalmayacagiz gibi.. Smile

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi