Silah Fotolarimiz 2...
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 8 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Fotolarimiz 2...
Sn.Sandeman'da zengin çıktı.Bir gariban ben kaldım.Big Grin

Sn.İlksurfer'ın performansına diyecek söz bulamıyorum zaten herşey ortada Allah daha güzellerini nasip etsin Sn.İlksurfer ve Sn.Forum Üyeleri.

Sn.ilksurfer siz beni bitereceksiniz Smile Yapmayın etmeyin bu kadar peş peşe resim koymayın Smile
Kısmetse bende 2-3 aya envantere yeni bir katılım yapacağım.Bu arada Sn.ilksurfer benim BHP'ye uygun fildişi kabzeniz varsa kullanmadığınız bana yollar mısınız?

ömer demiş ki:Sn.ilksurfer siz beni bitereceksiniz Smile Yapmayın etmeyin bu kadar peş peşe resim koymayın Smile
Kısmetse bende 2-3 aya envantere yeni bir katılım yapacağım.Bu arada Sn.ilksurfer benim BHP'ye uygun fildişi kabzeniz varsa kullanmadığınız bana yollar mısınız?

İnsan böyle beleşçi olmasın... Efendim gidin Hindistana, yaşlı bir fil satın alın Bombay'de (mumbai mi oldu orası....?) açık fil pazarı kurulur her salı günü. Sonra dişini kesip hayvanı İstanbul belediyesi park ve bahçeler genel müdürlüğüne bağışlayın (günlük 5Ton ot bulmak sorun olmayacağından aklıma o geldi, sevabada girersiniz) ardından ilgili dişten bir tutam alıp gerisini kapalı çarşıda el işi ocaklarına satıp yeni tabancanız için fonda oluşturabilirsiniz. Oradan artık tüm forum ahalisinede kabze kapağı çıkartır, alacağınız dua ile de arşa yükselirsiniz-belki-

Bu arada benim envanterin artık resmini safariden sonra paylaşacağım. Bilginize...

NorthWolf demiş ki:
ömer demiş ki:Sn.ilksurfer siz beni bitereceksiniz Smile Yapmayın etmeyin bu kadar peş peşe resim koymayın Smile

İnsan böyle beleşçi olmasın... Efendim gidin Hindistana, yaşlı bir fil satın alın Bombay'de (mumbai mi oldu orası....?) açık fil pazarı kurulur her salı günü. Sonra dişini kesip hayvanı İstanbul belediyesi park ve bahçeler genel müdürlüğüne bağışlayın (günlük 5Ton ot bulmak sorun olmayacağından aklıma o geldi, sevabada girersiniz) ardından ilgili dişten bir tutam alıp gerisini kapalı çarşıda el işi ocaklarına satıp yeni tabancanız için fonda oluşturabilirsiniz. Oradan artık tüm forum ahalisinede kabze kapağı çıkartır, alacağınız dua ile de arşa yükselirsiniz-belki-

Bu arada benim envanterin artık resmini safariden sonra paylaşacağım. Bilginize...
Dinime küfreden müslüman olsa bariii Big Grin Hani kullanmadığı atıl durumda varsa diye yazmıştım ben Smile Ayrıca yeni tabancaya o pek uymaz ama dersenizki destek olurum o zaman envantere 226 SL katarız...

Arkadaşlar, bu aralar envanterimde hızlı değişimler oluyor. Mevcut son halini bu şekilde.

Bu arada bir .38 Super daha envanterime girdi ve girdiği hızda da çıktı. Siz daha tartışadurun :-)

[Resim: P1090397.jpg]

[Resim: P1090399.jpg]

[Resim: P1090400.jpg]

[Resim: P1090402.jpg]

[Resim: P1090405.jpg]

[Resim: P1090407.jpg]

Fotoğrafların devamı:

[Resim: P1090408.jpg]

Bir tane de dedenin (1915 model Luger P08 Parabellum Artillery, 20 cm lauflaenge, DWM: Deutsche Waffen und Munitions Fabriken, all numbers matching, Almanlar ne hikmetse silahın üzerinde boş buldukları her yüzeye silahın seri numarasını (ya da son iki hanesini) vurmuşlar) yakın çekim fotoğrafı.

İyi bir makro fotoğraf makinası alana kadar bunlarla idare etmek durumundayız.

Bir ara Luger P08 Artillery im dağılmış fotoğraflarını da yayınlayacağım

[Resim: P1090410.jpg]

Maşallah!
3 tane koleksiyonluk, 1 tane de günlük taşımaya silah.
Bu memleket için güzel derleme. Wink

Sn. Evrenay, imrenilecek silahlar hepsi, paylaşım için teşekkürler.
Bir lüfelver eksik, onuda katarsınız herhaldeSmile

Saygılar.

Kara demiş ki:Sn. Evrenay, imrenilecek silahlar hepsi, paylaşım için teşekkürler.
Bir lüfelver eksik, onuda katarsınız herhaldeSmile

Saygılar.

+1
Harika silahlar, güle güle kullanın. Revolveri unutmayın Smile

harun demiş ki:Maşallah!
3 tane koleksiyonluk, 1 tane de günlük taşımaya silah.
Bu memleket için güzel derleme. Wink

+1, 5. ve son taşımayı merakla bekliyorum. P210?? Smile

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi