Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 8 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Fotolarimiz 2...
100 sayfayi asan diger konuya buradan devam edebiliriz. Bol foto lutfen.

Saygilar,

Ama benim resimler öksüz kaldı Smile Neyse ikiye bölünse de buradan yazayım artık. Umarım beğenmişsinizdir arkadaşlar. Açıkçası istediğim resimleri çekemedim. Elde üç silah,evin asıl kralıyla köşe kapmaca oynarken anca bu kadar çekebildim Smile Tankın topun olsa,yine de veledden zayıf kalıyorsun Smile Bu fonla silahları buluşturmak için epeydir fırsat kolluyordum,bugüne kısmetmiş.
Portekizlilik ezelden geliyor Sn. Ilksurfer. Önceki hayatımda Portekizli bir kaşiftim Smile Işık ve sevgiyle...

[Resim: picture177n.jpg]
[Resim: picture180l.jpg]

Sayın Sandeman, şahsım adına çok beğendiğimi belirtmeliyim ve sanırım Reankarnasyon gerçekmiş demek geliyor içimden Big Grin

Ok, ikinci resimler de benden. FNP-45 Tactical with 7MOA Docter sights...
[Resim: 20fc1e25.jpg]
[Resim: cb8205a8.jpg]
[Resim: 1f191261.jpg]
[Resim: 7209805b.jpg]
[Resim: d1e4a2fe.jpg]
[Resim: f3e65d9f.jpg]
[Resim: 0e28b44f.jpg]
[Resim: ba2e6cd7.jpg]
[Resim: 99d6311d.jpg]
[Resim: 95d01859.jpg]

Sn. İlksurfer, yakın zamanda eklediğiniz 1911 ler vardı, sanıyorum photobucketın azizliğine uğradı ya da ben mi bulamadım, buraya eklemeniz mümkün mü? Docter sights hayırlı olsun bu arada. Smile

Saygılar.

Tesekkurler Sn. F.T.,
sizin icin 1911'lerin yaninda birer adet de Walther ve BHP atiyorum...
Saygilar,

[Resim: 0c4e8ad3-1.jpg]
[Resim: c30b475f-1.jpg]
[Resim: 95576898.jpg]
[Resim: 0b847b12.jpg]
[Resim: 47476380.jpg]
[Resim: 6f9d359d.jpg]
[Resim: d68e60ce.jpg]
[Resim: d55ce798.jpg]

Tekrardan hayırlı olsun Sn. Ilksurfer. Yine yerlerdeyiz efendim Smile Cevabım yakındır,resimli videolu ortaya karışık birşeyler Smile Hazır ol vaktine Nemçe Kralı Smile
(Resimlerimi benim yerime eklemişsiniz,zahmet oldu. Kusura bakmayın,o sırada dışarıda olduğumdan ekleyememiştim. Saygılar)

Teşekkürler Sn. İlksurfer. Sizin bu fotograflara baktıkça silah ihtiyacımın sonu gelmeyecek galiba. Güle güle kullanın. Özellikle altın ve krom 1911 ler sanıyorum hayatımdaki birçok lüksden fedakarlık edip almak isteyeceğim türden. Ancak burada bu rakamlara enayi yerine konmak canımı sıkıyor işte Sad

Bu arada parlak krom olana yine parlak bir fildişi kabza çok yakışır kanaatindeyim.

Saygılar.

Sn.Sandeman, hiçbiri şu sizin klasik kadar zevk vermiyor.Smile

Sn. İlksurfer özellikle FNP-45'e bayıldım. Yalnız siz buraya resim ekledikçe, biz buralarda fena oluyoruz. Rica etsem, arada sırada tek tek resim ekleseniz de bizim de içimize oturmasa. Yoksa yine bazı arkadaşlar kebap resimleri eklemeye başlayacaklar. Smile

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi