Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AKDAL GHOST TR-02K
AKDAL GHOST TR-02K modeli 1.675 tl lik fiyatla MKE de satışa girmiş, bu model hakkında bilgisi olan varmı TR 2 den farkı nedir, biraz araştırdım ama herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Benim aklıma sadece K nın kompansatör olabileceği ihtimali geliyor.

Alıntı

MTNOKN demiş ki:TR02 NG'nin satış fiyatı 1850 TL. TR 02 standart modelin satışı devam ediyor. ancak sadece benim görmemin nasip olduğu bir TR02 modeli daha vardı. yeni çıkmış. kaplamasında farklı bir teknik kullnıldığını söylediler. Ama kısa tırnaktı. yani model bazında farkı yoktu.
TR02K k modeli; geçen hafta tr02ng sahibi olan Sn Mtnokn'ın bahsettiği model olabilir, Yani ''K'' nın farkı Krom kaplama olabilir. Sn.high-66

Alıntı

Evet K farkı krom da olabilir, benim aklıma bu gelmemişti.

Alıntı

Sevgili forum üyeleri,modeldeki 'K' ibaresi hakkında kesin bir bilgi olmamasından ileri gelen bir fikrimi paylaşmak istedim.Modele eklenen 'K' bence kampanyanın k sı olabilir.

Sn.dr.akdal eğer daha saçma fikirler üretmemi istemiyorsanız bu konuyu aydınlatmanızı rica ederim.Smile

Saygılarımla.

Alıntı

Sayın high-66,

http://akdaltabanca.com/tr/

inceleyince firma K harfini krom için kullanıyor gibi duruyor örneği BK "Beyaz Krom" SK "Saten Krom" ancak tek K harfini siyah krom olarak yorumlasanız bile bu sefer yeni bir model var "Akdal TR-3" bu silahta da özelliklerinde siyah krom kaplama diyor ama K harfi yok.

Alıntı

Bir zamanlar tipiyle bayağı ilgimi çekmişti, özel harekattan bir arkadaş alınca silahtan inanılmaz soğudum.

Alıntı

Sayın northop_grumman, 2011 yılına ait konuyu hortlatmışsınız Smile Web sitesinden anladığım kadarıyla şu an böyle bir firma yok. Merak edip internetten bakınca bir dönem sahiplerinden birinin forumumuz üyesi olduğunu ve yine 2011 ylında 6136 ya muhalefetten şirketin iki ortağınında (Yemen' de yakalanan 16 bin silah ile ilgili olarak) tutuklandığı haberini gördüm. Bir gazetemizin söz konusu tabanca ile ilgili "...bir yıllık arge çalışmasının ardından ürettiği Ghost'la, Glock'un dünyadaki tahtını sallıyor" başlığını da gördüm ki bana fazlasıyla yetti. Kısacası haklısınız, silahtan soğumanız için yeterli sebep mevcut. Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi