Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Colt Gold Cup National Match
Sn. Evrenay,

Öyle bir konuya parmak bastınız ki. Henüz işlemler devam ettiği için (hem benim ruhsat başvurum, hem daha sonra yaptığımız devir başvurusu) henüz silahı teslim alamadım. Bu ne yaman süreçmiş, aklım sırrım ermedi.
Alır almaz fotoğrafları paylaşacağım. Seri numarası 37 ile başlıyor. GHD dikkatimi çekmişti ama diğerini hatırlamıyorum.
Daha önceki tavsiyeniz aklımda ama Sn. Atakan'ı tabancayı teslim aldıktan sonra rahatsız etmeyi planlıyorum.

Saygılar.

Alıntı

Sn.Özgür
Şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman.
Seve seve her türlü yardım ve destek verebilirim hele siz alın bir an öncede.....

Alıntı

Teşekkür ederim Sn. Atakan.

Devir gerçekleştikten sonra bir poligon buluşması ayarlayıp, tanışıp, görüşürüz umarım.

Saygılarımla.

Alıntı

(07-04-2010, 06:25 AM)lupus demiş ki: Sn.Özgür, eğer sadece poligona seyahatleri esnasında yol belgesi sıkıntısı ile uğraşmamak için taşıma ruhsatlı alınacak, ancak daha ziyade kutusunda poligona gidip gelecek bir silah olacaksa, Gold Cup kesinlikle alınabilecek bir silah. Tabii insan fiyatına.

İnsan fiyatı nedir derseniz, aslında bunun için önümüzde çok güzel bir örnek var. MKEK ' de halihazırda satışta olan SW PC 945, gerek işçilik, gerek üretim hassasiyeti konusunda Gold Cup ' dan çok daha özellikli bir silah olmasına rağmen, 6400 küsür USD ' dir. Diğer yandan MKEK ' de kaliteli ve kendisini isbatlamış markaların polimer silahları en düşük 3500 USD civarından başlayıp, 4000 USD civarına kadar çıkabilmektedir. Bunun ortası bir fiyat olan 5000 USD orijinal ve çok temiz bir Colt Gold Cup ' a halihazırdaki piyasaya şartlarında verilebilecek son rakamdır diye düşünüyorum.

Saygılar.

Üstadın 7 yıl önce ikinci el temiz bir Gold Cup için temenni ettiği 5000$ fiyata yakın bir rakkamda (5378$) sıfır Gold Cup National Match almanız için çok çaba harcadık. Son anda bir aksilik olmaz ise  7 Haziran 2017 tarihinde MKE Tandoğan vitrininde siz 1911 severleri bekliyor olacak COLT® GOLD CUP NATIONAL MATCH.

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
binajwaad, NG1 Doğan Tanka, Kimble, heisenberg, tirendaz, Zemre10, batuhanvurall, mtaner55, Cem1964, ERDAL, Vefasiz, Gazanfer, orpeus, defender45acp
Ben mk ıv 80 serisini,gravür işlemeli 6500 usd aldım,abd fiyatlarına bakınca küfür edesiniz geliyor fakat mağlum burası Türkiye..
[Resim: IMG_6737.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi