Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RUGER P 85
[Resim: resim039.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Alıntı

Selam elimde şirket demirbaşına ait P 85 var ancak silahı bir türlü sökemiyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntı

http://www.scribd.com/doc/8757094/Ruger-...ion-Manual-

Alıntı

Sayın forumdaşlar (bir p 85 sahibi olarak sormaya utanıyorum)
Bu silahın İğne Bloğu Emniyeti var mı? Güvenli bir şekilde atım yatağında mermiyi muhafaza edebilir mi?
atım yatağını doluyken kazara patlarsa diye endişe ediyorum. ( Cehaltimi giderirseniz sevinirim)

Alıntı

(28-03-2012, 05:45 PM)firatkurban demiş ki: Bu silahın '' İğne Bloğu Emniyeti '' var mı?

Var...

(28-03-2012, 05:45 PM)firatkurban demiş ki: Güvenli bir şekilde atım yatağında mermiyi muhafaza edebilir mi?

Edebilir...

Alıntı

Teşekkür ederim Sayın Lupus, artık yastık altında tam dolduruşta muhafaza edebilirim. Emniyet mandalını hiç kullanmıyorum.Dün yataktan düştü de kendisi Smile atım yatağı doluyken ya horozun üzerine düşseydi diye bir an endişelendim.

Alıntı

OLDUKÇA YAKIŞIKLI BİR MAKİNA.HAYIRLISI OLSUN

Alıntı

(30-03-2012, 01:34 PM)teknosello demiş ki: OLDUKÇA YAKIŞIKLI BİR MAKİNA.HAYIRLISI OLSUN

Forum kurallarını okursanız hayırlı olacak kanaatindeyim Sad

Alıntı

Bu silahın görüntüsünü çok seviyorum. Pekçok meşhur markaya tercih ederim. Yabancı bir kaynakta tanklar böyle yapılır diye p 85 övülüyordu.

Alıntı

Vefat eden bir polis memurunun P 85' ini oğlu satmak istiyor. Tabancayı görmedim ama temiz olduğunu, babasının gözü gibi baktığını söylemişti. Silahı, emniyetin adli emanetine bıraktıkları için foto alabilmem mümkün değil. İlgilenen olursa irtibat bilgilerini yollarım.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi