Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKE POLİGON FİYATI
Arkadaşlar yıllar önce uçak fiyatları ucuzlamadan önce biletler astronomik fiyatlardaydı ve THY hep zarar ederdi çünkü kocaman uçaklar 10-15 yolcu ile kalkardı, ama nasıl olduysa birilerinin kafasına dank etti fiyatlar aşağı çekildi uçaklar dolmaya başladı hem vatandaş rahat yolculuk yaptı hemde kurum kendisinin bile inanamayacağı kârlar yapmaya başladı...

Fakat nedense kendilerini elit gören bir kesimin zoruna gitti çünkü uçağa onlardan başka çok az insan binebilirdi bu ayrıcalıkları kayboldu, silah muhabbetinde de aynı nokta, vatandaşa herşeyi fazla lüks görüyorlar dün uçağı lüks görüyorlardı bugün silahı....

Alıntı

Merak ettim acaba iki silahı olandan da çift ücret alınıyor mu? Big Grin Mantık sınırlarını zorluyorlar gerçekten..

Alıntı

Sn.Zucchero,2 silahı olandan 4 ücret alırlarsa şaşırmam.Smile

Alıntı

zucchero demiş ki:Merak ettim acaba iki silahı olandan da çift ücret alınıyor mu? Big Grin Mantık sınırlarını zorluyorlar gerçekten..

Evet iki silahınız varsa da çift ücret alıyorlar.

Alıntı

Arkadaşlar kurumun mantığı silah satmak veya silah severe hizmet etmek değil ki. Silahları zaten satmak istemiyorlar, biz zorla alıyoruz. MKE nin poligonu da çalışsa da olur çalışmasa da, oradaki memur parasını alıyor mu, alıyor. Birileri polügonu kullansa o na ne, kullanmasa. Bilakis birilerinin gelip poligonu kullanmasını istemez girişini yazacak mermi falan satacak, yani uzun iş. Bizim devletin mantığı bu değil midir?

Alıntı

trkmustafa demiş ki:Bizim devletin mantığı bu değil midir?

Biraz argo olacak ama devlet için vatandaş ahırdaki öküzdür, yeri gelince çift sürecek, neslin devamı için inekle çiftleşecek, ihtiyaç durumunda ise karnını doyurmak için kesecek, önemli olan öküzün bu şartları sağlayabilmesidir devlet için....

Alıntı

melihaga demiş ki:
trkmustafa demiş ki:Bizim devletin mantığı bu değil midir?

Biraz argo olacak ama devlet için vatandaş ahırdaki öküzdür, yeri gelince çift sürecek, neslin devamı için inekle çiftleşecek, ihtiyaç durumunda ise karnını doyurmak için kesecek, önemli olan öküzün bu şartları sağlayabilmesidir devlet için....

Kendi adıma öyle görüldüğümden eminim.Tamamen haklısınız.
Ayrıca, bu fiyat politikasıyla MKE poligonu ucuz poligon olmaktan çıktığı gibi; en saçma sapan,en mantıksız fiyat politikasını uygulayan poligon olma ünvanını da kazanmış oluyor.
Ayrıca yine kendi adıma,devlet elinden bu kazığı yiyeceğime zilah dünyası tarafından yivlenmeyi tercih ederim; çünkü devlet elinden sömürülmekten bıktım..

Alıntı

Selamlar,

İş için Ankara'ya geldiğim bu gün adet olduğu üzere MKEK na uğradım.
Üzerimde silah yoktu poligona silahlar geldimi diye sordum.
Gelmiş.
Ayıptır söylemesi; Mustafa Hoca sağolsun kasadan MKIV Commander çıkardı ve ilk defa kullanmak bana nasip olduWink
Siahlar arasında Para 45, CZ, MKIV ve yanlış anlamadıysam bir de 357 Colt varmış!!!
İlgilenenlere duyurulur.
Mustafa Hoca'ya TTF üyesi olduğumu söyleyince çok yardımcı oldu, huzurlarınızda bir kez daha kendisine çok teşekkür ederim.

Saygılarımla

Alıntı

auris34 demiş ki:Aslında güzel matematik problemleri çıkabilir.
7 arkadaş MKE poligonuna gittiniz ve 2 kişide aynı marka silah var. Bu 7 kişi her marka silahı kullandığını varsaydığımızda poligona minumum kaç lira giriş ücreti ödemeleri gerekmektedir.

Öncelikle herkese selam, Poligonumuzda yeni tabancalar atışa hazır hale gelmiştir, .22 Cal hariç (yakında oda gelecek) hertürden tabanca fişeği vardır.
7 kişi 2 ayrı silahı (herbiri ikisiylede atış yapıyor) kullanıyorsa giriş parası olarak 140 TL para alınır, eger bizden tabanca kiralanırsa ayrıca 70 TLl'de Tabanca kirası alınır, tekrar selam ve sayğılar

Alıntı

mustafa1 demiş ki:
auris34 demiş ki:Aslında güzel matematik problemleri çıkabilir.
7 arkadaş MKE poligonuna gittiniz ve 2 kişide aynı marka silah var. Bu 7 kişi her marka silahı kullandığını varsaydığımızda poligona minumum kaç lira giriş ücreti ödemeleri gerekmektedir.

Öncelikle herkese selam, Poligonumuzda yeni tabancalar atışa hazır hale gelmiştir, .22 Cal hariç (yakında oda gelecek) hertürden tabanca fişeği vardır.
7 kişi 2 ayrı silahı (herbiri ikisiylede atış yapıyor) kullanıyorsa giriş parası olarak 140 TL para alınır, eger bizden tabanca kiralanırsa ayrıca 70 TLl'de Tabanca kirası alınır, tekrar selam ve sayğılar

Sn Mustafa .357 Sig mühimmat varmı varsa ne zamandan beri var, geçen hafta MKEK'den yeni silah alırken mermi yok poligonda deneyemezsiniz demişlerdi bana...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi