Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKE POLİGON FİYATI
Sayın Mustafa1,

Yeni silahlar hizmete girdiğinde haber verebilirseniz çok sevinirim. Ankara'ya yapacağım seyahati buna göre organize edip, poligona da uğrayıp, eğer mümkün oluyorsa silahları denemek istiyorum.

Saygılar.

Alıntı

MKEK Poligonunu geçen Cuma günü ziyaret ettiğimde güvenlik görevlilerinin atış günü olduğundan oldukça yoğundu. Gitmeden önce 0 (312) 296 12 21 no'lu telefondan ararsanız poligonun durumunu öğrenebilirsiniz.

Alıntı

Merhabalar,
Bugün MKE ile telefonda görüştüm, poligon tabancalarının geldiğini söylediler, ruhsatlarının da en geç bir hafta içinde ellerine geçeceğini bildirdiler.

Alıntı

Ödemelerde kredi kartı geçerli değil arkadaşlar.

Alıntı

Sn. aladdin'in Glock'unu alır almaz soluğu MKE poligonunda aldık. Poligonda sagolsun Mustafa Bey herzamanki ilgisini esirgemedi.

Ancak bana çok saçma ve anlamsız gelen bir uygulamaya da şahit oldum. Poligon girişi kişi başı 10-TL. Amacımız hem Glock'u denemek hem de benim mod 65 ile 3.57 zevki yaşamaktı.
Ancak oradaki görevli, giriş parası ile sadece kendi silahımızla atış yapabileceğimiz, birbirimizin silahı ile atış yapmak istiyorsak her silah için yeniden 10-TL aldıklarını söyledi.
Mesela iki arkadaş gittiniz ve birbirinizin silahlarını da denediniz iki kere giriş parası ödeyeceksiniz. Mesela silahınız var ve bir tane de oradan kiralayacaksınız denemek için bir giriş ücreti daha. Çıktığınız bir yer yok ki giresiniz.

Bu saçma uygulama ile MKE poligonu ekonomiklikten çıkıyor kanaatindeyim.

Alıntı

nutkey demiş ki:Sn. aladdin'in Glock'unu alır almaz soluğu MKE poligonunda aldık. Poligonda sagolsun Mustafa Bey herzamanki ilgisini esirgemedi.

Ancak bana çok saçma ve anlamsız gelen bir uygulamaya da şahit oldum. Poligon girişi kişi başı 10-TL. Amacımız hem Glock'u denemek hem de benim mod 65 ile 3.57 zevki yaşamaktı.
Ancak oradaki görevli, giriş parası ile sadece kendi silahımızla atış yapabileceğimiz, birbirimizin silahı ile atış yapmak istiyorsak her silah için yeniden 10-TL aldıklarını söyledi.
Mesela iki arkadaş gittiniz ve birbirinizin silahlarını da denediniz iki kere giriş parası ödeyeceksiniz. Mesela silahınız var ve bir tane de oradan kiralayacaksınız denemek için bir giriş ücreti daha. Çıktığınız bir yer yok ki giresiniz.

Bu saçma uygulama ile MKE poligonu ekonomiklikten çıkıyor kanaatindeyim.

Muhteşem bir kombinasyon mantığı, ancak ve ancak devletimin kurumunda bulunur cinsten..

Alıntı

nutkey demiş ki:Bu saçma uygulama ile MKE poligonu ekonomiklikten çıkıyor kanaatindeyim.

Bilgilendirmeniz için teşekkürler Sn.Nutkey. Düşüncenizi onaylamamak mümkün değil. Çok saçmaymış gerçekten, özellikle de; poligon envanterine kayıtlı olmayan, beraber gittiğiniz arkadaşınızın silahıyla atış yapmak için, tekrar ödeme yapılması çok saçma geldi bana da.
Saygılar.

Alıntı

Aslında güzel matematik problemleri çıkabilir.
7 arkadaş MKE poligonuna gittiniz ve 2 kişide aynı marka silah var. Bu 7 kişi her marka silahı kullandığını varsaydığımızda poligona minumum kaç lira giriş ücreti ödemeleri gerekmektedir.

Alıntı

Gerçekten çok saçma bir uygulama. Bu tarz uygulamalarla,silah severlerin MKE'den soğumalarına hız kazandırıyorlar. Arkadaşımla beraber gidecez, birbirimizin silahlarını deneyeceğiz,üstüne tekrar bi daha para vereceğiz.Big Grin Yok böyle bi olay.

Alıntı

auris34 demiş ki:Aslında güzel matematik problemleri çıkabilir.
7 arkadaş MKE poligonuna gittiniz ve 2 kişide aynı marka silah var. Bu 7 kişi her marka silahı kullandığını varsaydığımızda poligona minumum kaç lira giriş ücreti ödemeleri gerekmektedir.

Yedi kişiden her biri altışar silahla atış yaparak masrafa katkı sağlıyor; 6x7x10=420 Tl güzide kurumumuzun fakir kasasına irat kaydedilir..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi