Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKE POLİGON FİYATI
Kara demiş ki:Sn. Arkadaslar, MKEK poligonunda misafir araç park yeri var mı ?

Google'dan baktım, girişte bir park var, orası personel için mı yoksa atışa vs. gelen kisilerde kullanabiliyor mu ?

Saygılar.
Sn.Kara, poligona daha yakın olan B Blok girişi tarafından ziyaretçi araç girişi yok. Ziyaretçiler araçları ile Celal Bayar Bulvarı ' na bakan kapıdan giriyorlar. Bu kapıdan giriş yaptığınızda Silah Satış ve Ambar bölümnün önünde oldukça yeterli bir araç park alanı var. Ambar içerisinden veya dışarıdaki başka bir ara geçişten yaklaşık olarak 100 m yürüyerek poligona ulaşabiliyorsunuz.

Saygılar.

Alıntı

Teşekkürler Sn. Lupus.

Alıntı

Poligondaki silahların tamamı kırıma gitti, şimdi 24'ü ithal 7 tane yerli tabanca çok yakında hizmete girecek.
Fişek fiyatlarında herhangi bir değişiklik yok.selamlar

Alıntı

Hizmete girince İthal tabancaların marka ve modellerini bizimle paylaşırsanız çok seviniriz Sn.Mustafa Bey.

Alıntı

m16a2 demiş ki:Hizmete girince İthal tabancaların marka ve modellerini bizimle paylaşırsanız çok seviniriz Sn.Mustafa Bey.

Bende hangi markalar olduğunu merakla bekliyorum. Sınav sonrası güzel tabancalarla stres atmak lazım.

Alıntı

SW 5904, SW4506, SW686-4,BROWNİNG BDA ve sport,Para Ord. 914-45 cal, Jericho 941F, 45 VE 3.57 CAL. Colt, 2 Adet Springfield(9 mm ve 45 Cal), Walther P38, Beretta 81f ve 92FS, Rossi m764, CZ TT9, CZ 75 B, CZ83, HS2000, Glock 19C, Glock 21 ve 7 adette muhtelif yerli üretim tabancalar hizmete girecek olup şuan ruhsat işlemleri sürüyor, Saygılar...

Alıntı

mustafa1 demiş ki:SW 5904, SW4506, SW686-4,BROWNİNG BDA ve sport,Para Ord. 914-45 cal, Jericho 941F, 45 VE 3.57 CAL. Colt, 2 Adet Springfield(9 mm ve 45 Cal), Walther P38, Beretta 81f ve 92FS, Rossi m764, CZ TT9, CZ 75 B, CZ83, HS2000, Glock 19C, Glock 21 ve 7 adette muhtelif yerli üretim tabancalar hizmete girecek olup şuan ruhsat işlemleri sürüyor, Saygılar...

Ankara'ya yolu düşen olursa beni de alabilir mi yanına..? Tongue

Alıntı

Çok enteresan, nedense bazı modeller MKEK'de pek vitrin görmeyen modeller veya auzun zamandır satışı olmayanlar ve bir ilginç olan da Sig Sauer ve HK modellerinden birinin olmayışı ve ufaklıklardan mesela Kevin yada herhangi bir 6,35 modelinin hiç olmayışı....

Alıntı

Atımlık ve satımlık diye yeni bir silah ayrımı yapmış olabilirler )..Yurtdışında pazar arayışı yapan bir kuruluşun, iç piyasada bu kadar pazarlama hatası yapması ilginç. Sattığı silahların birer örneğini poligonuna bile koymuyor. Satışta olmayanları poligona bir şekilde buluyor...Karikatür gibi...Bir milletvekili kartviziti bulup gidersem M16 bile bulurlar gibi...

Alıntı

Hocam, teşekkür ederiz...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi