Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKE POLİGON FİYATI
(11-05-2014, 09:19 AM)Ruhsuz demiş ki: MKE Poligonuna 3 ay boyunca dışardan kimseyi kabul etmiyeceklermiş haberiniz olsun. Sadece silah alanlar kullanabilecek.

Duyan da normalde her giden istifade edebiliyor zanneder. Aferim ne güzel karar almışlar. La havle...Angry

Alıntı

Türkiye Cumhuriyeti başkentinde sivil silah sahiplerinin kullanabileceği ne açık ne kapalı poligon var.

Saygılarımla.

Alıntı

Ankara Emniyeti silah ruhsattan, MKE poligonu gidiş için yol belgesi almış idim. Bugün 14 ağustos 2014 poligonu aradım, yarın için randevu almam gerekip gerekmediğini sordum. Telefondaki kişi dışardan atış almadıklarını söyledi. Böylece yol belgesi yandı..Bulundurma ruhsatlı silah ile nerede atış yapabileceğimi araştırıyorum. Önce poligon randevusu alıp, sonra yol belgesi almak gerekiyor bu duruma göre..Saygılar.

Alıntı

Büyük Anadolu Oteli poligonuna giderseniz atış yapabileceğinizi zannediyorum, ekseriyetle sakin oluyor. Yerinin merkeze uzak olması gibi bir handikapı var.

Alıntı

Mevcut yol belgesi ile MKE poligonu dışında biryere gitme imkanı yok. Belirtiğiniz yer için ayrı bir yol belgesi alayım. Teşekkürler.

Alıntı

(14-08-2014, 04:27 PM)eraonk demiş ki: Büyük Anadolu Oteli poligonuna giderseniz...

Halihazırda hala kapalı...

Alıntı

Öyleymiş maalesef ben bilmiyordum.

Alıntı

(14-08-2014, 04:52 PM)AegeanSniper demiş ki: Mevcut yol belgesi ile MKE poligonu dışında biryere gitme imkanı yok. Belirtiğiniz yer için ayrı bir yol belgesi alayım. Teşekkürler.

Ban sonraki seferler için bir alternatif olsun diye belirtmiştim lakin sn. Lupus' un uyardığı üzere poligon faal değilmiş.

Alıntı

Merhaba;

Gördümki en son mesaj 1.5 yıl öncesinde kalmış.

MKE poligonu silah satın alanlar dışındaki vatndşın kullanımına açık mı acaba?
Yakında bir Ankara seyahatim olacak , fırsat bulursam uğramayı düşünüyorum.

Teşekkürler

Alıntı

Sn.İlbay,

Dün oradaydım. Dışarıdan gelenleri kabul etmedikleri gibi yeni tabanca alanlara da 1 dakikadan fazla süre ayırmıyorlar zaten.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi