Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKE POLİGON FİYATI
Acaba "damsız girilmez" kuralı hala işliyor mu? İki kişi mi gelmek gerekiyor. Eylül Sonunda Ankara'da sınava gireceğim. Eğer öyle ise artık asker arkadaşımı ayartıp giderim.

Alıntı

(23-08-2013, 03:37 PM)madenci08 demiş ki: Acaba "damsız girilmez" kuralı hala işliyor mu? İki kişi mi gelmek gerekiyor. Eylül Sonunda Ankara'da sınava gireceğim. Eğer öyle ise artık asker arkadaşımı ayartıp giderim.

Asker arkadaşınızı mutlaka ayartınız , damsız girilmiyor , tabi poligon silahı kullanacak iseniz..

Saygılar..

Alıntı

Tabanca ruhsatınızı göstererek tek başınıza girebilirsiniz.
Saygılar.

Alıntı

(25-08-2013, 08:56 PM)actionman demiş ki: Tabanca ruhsatınızı göstererek tek başınıza girebilirsiniz.
Saygılar.

Sn Actionman sanırım öyle bir ruhsatım olsaydı tüm işler kolay olurdu. Smile

Sn Lvnt Teşekkür ederim.

Alıntı

Aslında mevzu bir haftalık ama poligonlar konusunu görünce yazayım dedim. Geçen hafta kardeşimle Mkek poligonuna gittik, daha doğrusu gitmek istedik fakat ana girişteki güvenlik istersem poligona gidebileceğimi ama 130 kişilik güvenlik atışı olduğundan atış yapmamızın pek mümkün olmadığını söyleyince vazgeçtik. Akabinde Oyak poligonunu aradığımda ise ay boyunca sürekli kurum atışları olduğunu ve kapasitelerinin dolu olduğu yanıtını aldım. Geriye sadece Büyük Anadolu poligonu kalmıştı ve hem o kadar uzun araba sürmeyi gözüm yemedi hem de ortalama 100 mermi üzerinden yaptığım bir hesapla maliyetli olacağı için vazgeçtim. Ankara'da poligona gitmek isteyen ve poligon silahı kullanacak forum sakinlerinin gitmeden önce muhakkak telefonla kontak kurmalarında fayda var kanaatindeyim.

Alıntı

Ankara'da yaşıyoruz Vatanımızın başkenti , kaç kere gittim sayısını unuttun Mkek poligonuna 10 gidişimden en fazla 1 veya 2 kere atış yapabildim , her seferinde malesef dolu Ankara gibi bir şehirde Havaalanı yolundaki otelin içindeki Polıgon ve Mkek poligonu dişında malesef Poligon yok ,
Ankaralı silah severlerin kanayan yarası malesef Poligon yok Mkek saymıyorum çünki herzaman dolu yeni silah alanlara ve genelde güvenlik atışları için herzaman ful ..

Zaten 1 yılda 200 istikak yeni istikak gelene kadar yetmiyor poligonda yok .
Bu kanayan yaraya ne zaman hangi silahseverler el atar acaba çok çok zor olmadığına kanat getirsem yanıma biriki girişimci daha bulsam inanın Poligon açmak ister hale geldim .

Saygılar

Alıntı

+OYAK=3

Alıntı

(20-10-2013, 02:25 AM)bababatur demiş ki: +OYAK=3

Sn. bababatur, Oyak poligonu ne zaman arasam doluyuz diyorlar, ya sahiden ve sürekli çok yoğunlar ya da bizim bilmediğimiz başka bir şey var.

Bir de yanlış bilmiyorsam envanterlerinde ithal tabanca yokmuş. Tabi hiç gidemediğimden emin de değilim ama öyle duyum almıştım.

Alıntı

Oyak poligonu uzun süredir ya kapalı ya dolu yada Sn eraong dediği gibi bizim aklımızın ermeyeceği başka şeyler var , halbuki şehir merkezinde çok ideal bir yerde malesef herhalde artık sivillere hizmet vermiyorlar .
Saygılar.

Alıntı

MKE Poligonuna 3 ay boyunca dışardan kimseyi kabul etmiyeceklermiş haberiniz olsun. Sadece silah alanlar kullanabilecek.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi