Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JERICHO 941 FB CHROME
''Bu silahla ilgili hatırladığım diğer ayrıntılar, Beretta 92 FS, CZ 75, BHP, SIG Sauer P226, Walther P88 Compact gibi silahların delemediği kalınlıktaki ve mesafedeki bir saç levhayı büyük ağabeyi bir F modeli ve Heckler & Koch ' lar ile birlikte delebilen tek silah olması ve 15 m mesafeye kadar inanılmaz derecede iyi vuruş grupları yapılabiliyor olması idi. İlk saydığım silahlardan sadece BHP 5 m kadar mesafeden o levhayı delebilmişti...''
İyi ki BHP delebilmiş yoksa gücenirdim...Keşke BHP lerde poligon namlulu üretilseymiş..Saygılarımla

Alıntı

parabellum demiş ki:Lupus Hocam, bu silah tahmin ettiğiniz gibi o silahtır.Günler ne çabuk geçiyor,daha dün gibi, Huğlu'da işlettirmiştik bu güzel SELÇUKLU Kartalı'nı.Sayın high-66 hayırlı olsun ,ağır bir silah olmasına rağmen atışı harikadır.Çünkü,bu silah .41 AE ve .40 SW kalibre için üretilmiştir. Namlu,üst ve alt kızak da .40 kalibreye uygun üretildiği için 9 mm bu silahta, .357 kalibre 686 'da .38 kalibre mermi atmaya benzer.GÜLE GÜLE İYİ GÜNLERDE KULLANIN.

Sn. Parabellum iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Konunun başında da belirtiğim gibi bu silah bana yakın bir akrabamdan geçti, kendisi bir dalgınlık veya ihmal sonucu diyebiliriz, 16. maddeden dolayı ruhsat hakkını kaybetti. Silah şimdilik onun emaneti olarak bende. Yeni silah yasasını bekliyorum, eğer bu yasa ile tekrar ruhsat hakkını alabilirse kendisine devir edeceğim. Silahın bende kaldığı süre içerisinde tabiki ona elimden geldiği kadar iyi bakacağım, silahta birkaç yay değişimi şart. Yazınızdan bu silahın Konya'daki sahibinin siz olduğu anlamını çıkartabilirmiyiz, bu arada kartal gerçekten silaha ayrı bir güzellik katmış, saygılar.

Alıntı

KUBİLAY demiş ki:''Bu silahla ilgili hatırladığım diğer ayrıntılar, Beretta 92 FS, CZ 75, BHP, SIG Sauer P226, Walther P88 Compact gibi silahların delemediği kalınlıktaki ve mesafedeki bir saç levhayı büyük ağabeyi bir F modeli ve Heckler & Koch ' lar ile birlikte delebilen tek silah olması ve 15 m mesafeye kadar inanılmaz derecede iyi vuruş grupları yapılabiliyor olması idi. İlk saydığım silahlardan sadece BHP 5 m kadar mesafeden o levhayı delebilmişti...''
İyi ki BHP delebilmiş yoksa gücenirdim...Keşke BHP lerde poligon namlulu üretilseymiş..Saygılarımla

Bu denemeyi imkan bulduğumda bende yapmak istiyorum, yalnız bendeki silahların birkaçı daha değişik markalardan oluşacak, en kısa zamanda yapıp sonucu paylaşırım. Yukarıdaki yazıya göre BHP daha yakın mesafeden delebilmiş, Sn. Lupus bu deneme için Saç levha kalınlığı ve mesafe önerebilirmisiniz. Saygılar.

Alıntı

Sn; high-66 içinde Bhp olan bir deney yapın lütfen ve neticeyi bizede aktarın.Ben 5906,Sig228 ve Bhp ile kütük testi yapmıştım.Her seferde Bhp önde olunca çocuk gibi seviniyordum.Nede olsa silah büyük adam oyuncağı.Jerichonuz yolda kalırsa bildirmekten kaçınmayın biz Bhp severlerde sevinelim Smile Kazasız belasız kullanmak nasip olsun. Saygılarımla..

Alıntı

KUBİLAY demiş ki:Ben 5906,Sig228 ve Bhp ile kütük testi yapmıştım.

Ben de geçtiğimiz haftalarda Sayın ömer'in BHP'si, Sayın auris ve Northwolf'un HK'ları ile kütük testi yapmıştım. En kütük tetik BHP'de çıkmıştı. Tongue

Alıntı

Sayın High 66 öncelikle hayırlı olsun resimlerden gördüğüm kadarıyla ben de Lupus gibi düşünüyorum elden geçmiş,elden geçen parçalar :gövde ve kızağın iç kısımları,şarjör düşürme mandalı horoz,tetik,icra mili,şarjör ve horoz kolu tulumbası.Ayrıca Jerichoların iç kısımları siyah renktedir.Aldığınız silah ağırlığı dışında gayet hoş bir silahdır,ama bana kabze kısmı küçük geldiği için aynı modelin 15+1 kapasitelisi olan FS modelini tercih ettim.

Alıntı

harun demiş ki:

Ben de geçtiğimiz haftalarda Sayın ömer'in BHP'si, Sayın auris ve Northwolf'un HK'ları ile kütük testi yapmıştım. En kütük tetik BHP'de çıkmıştı. Tongue
+1.000
Big GrinBig GrinBig Grin

Alıntı

Cool 
Valla benim tetikle bir problemim yok..Kendi Bhp'me alışkın olduğumdan rahatsızlık vermiyor.Yakın bir zamanda da revize ettirdim şimdi daha iyi...Bana da açıkcası çok yumuşak ve ne zaman ateşleyeceği belli olmayan tetikler hoş gelmiyor.Çok fazla silahla haşır neşir olmadığımdan benim iyim bana yeter.Kargaya yavrusu şahan gözükürmüş

Alıntı

harun demiş ki:

İşte bu güzeldi Sn Harun...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Revizyonsuz BHP tetiği bana DA revolver tetiği ile SA tetik çekiyormuşum izlenimi verdi. Önceleri revolver kullanan NYPD Glock'a geçtiğinde, onlar için özel 5 kg.lık tetik yayları geliştirilmişti; sanki tetiğe bunlar uygulanmış gibi...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi