Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çığır açacak silah heyelanda kayboldu
Dün gazetede okudum bu haberi.Can kaybı olmaması sevindirici,geçmiş olsun diyorum.

Ancak haber içeriğinde şöyle bir cümle vardı,ilgimi çekti,''dünyaca ünlü
jerico'dan daha üstün bir tabanca''.Bakarmısınız efendim cümlenin haline,ne yorum yapılabilirki bu hususta.Böyle bir cümle bizim forumda ban sebebi sayılabilirBig Grin ama yüksek tirajlı bir gazete yayınlamaktan
çekinmiyor. Sad Galiba t.t.com'u bu yüzden seviyorum Wink

saygılar

Alıntı

Sayın Üyeler;
Sanıyorum heyelanda bunların akılları toprak altında kalıp kayboldu.

Alıntı

Tüm arkadaşlara duyurulur Jericho sahibi biri olarak benim Jerichoma çamur atmayın çamurun altında kalan Jericho değil,Jerichodan daha iyi bir silah ,Jerichodan daha iyi bir silah ancak yine bir Jerichodur.Bu arada ben Rize'deyken hatrı sayılır bir Ardeşenliye Jerichoyu çok övmüştüm.Acaba ben övdüm diyemi Jericho diyolar anlayamadım Smile

Alıntı

Sayın hedonist;
Çamur atan yok. En azından burada.
Da sorun sizin heşerilerde. Çamur orada. Bir akmış ki sormayın, ülkemizin ve özellikle silahlı örgütlerimizin geleceği uzunca bir zaman için karanlıkta kalmış.Big GrinBig Grin:d

Alıntı

Dayanamadım yazacağım,acaba yerli silahların tarafımızdan kötülendiğini söyleyen zat'ı muhteremler,jerico'yu efsaneleştirenlere
ve bu efsanelere binbir türlü özellik yaftası yakıştıranlara,bilmeden veya bilerek yabancı sanayiine katkı sağlayanlara söyleyecek sözleri varmı.Efendim,duyamadım varmı...Yok tabii,burada yazılan bilgilere verilen emek azmı,en azından bir çoğumuz için ulaşılması güç kaynaklara rahatlıkla ulaşabildiğimiz gerçeği,göz ardı edilmemeli,başka yerde muhatab bulamayan bizler,canımız istediği gibi yazıyoruz eleştiriyoruz,üstadlara ithamda bulunuyoruz.İnsaf diyorum başka birşey demiyorum.Bu sözüm şu an bu fikirleri taşıyanlara ve bundan sonra üye olacak olan ve bu zihniyette olup, yazacak olanlaradır.
Samimi duygularımdır.Farklı(yağcılık)gibi bir niyet söz konusu değildir.
Yerli sanayici arkadaşlarda lütfen, geliştirilecek bir silah yapacaklarsa
forumumuzda geliştirecek kabiliyette fikir ve zekaya sahip beyin adamları mevcuttur.En azından fikir alışverişi yapılabilir.Fayda görecekleri kesin olan bu iletişimden imtina ediyorlarsa,tavsiyem ceviz yemeleridir zekayı geliştirdiği söylenir.

NİYE GERİLDİM ANLAMIŞ DEĞİLİMSad

Alıntı

Sn.hedonıst,
Ben yazarken yazmışsınız,tabiiki sorunumuz jerico değil,demek istediğimi anladığınızı umuyorum.Smile

Alıntı

Sayın SPARTAN;
Bunları fındık bile iflah etmez.Big Grin Big Grin
Saygılar

Alıntı

Ceviz'de ısrarlıyım sayın bskut.Smile

Alıntı

Elbette bende şaka yapıyorum.Bu arada şu bir gerçek Ardeşen'de çok değerli ustalar var,ama malesef bunu değerlendirebilecek bakış açısı yok,herşeyimizde olduğu gibi amaç günü kurtarmak acı ama gerçek....

Alıntı

Sn.DrAkdaldan,Asilsan ile ilgili değil,Akdalla ilgili gelişim ve yenilik süreciyle ilgili bilgileri almayı beklerdim.Şahsım adına rakip firmalarla ilgili olumsuz haberleri(Smile)bu eklentilerle sunan tüm zihniyeti kınıyorum.
Haberin içeriği ile ilgili yorum yapmak dahi istemiyorum,zaten geyik muhabbetlerimizi süslemeye layık bir haber.
Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi